El-selejtező: Semmi sincs veszve, még továbbjuthatunk - Gosztonyi

Vágólapra másolva!
2010.07.15. 22:41
Tétmérkőzésen ma este mutatkozott be a Videotonban Gosztonyi András, de a fiatal támadó nem ünnepelhetett a lefújás után, mivel a fehérváriak 1–1-es döntetlent játszottak a szlovén Mariborral. Gosztonyi azonban úgy véli, semmi sincs veszve, a Vidi még kiharcolhatja a továbbjutást az Európa-liga selejtezőjének harmadik fordulójába.

„A második félidőben jobban játszottunk, és a fölényünk góllá is érett – sajnos csak egy góllá. De semmi sincs veszve, úgy vélem, képesek vagyunk arra, hogy a második meccset megnyerjük" – nyilatkozta a mérkőzést közvetítő Sport Tv-nek Gosztonyi András.

„Úgy gondolom, mindenki próbált száz százalékot adni. Sajnáljuk a kapott gólt, ezeket a hibákat kell kijavítani Mariborban" – tette hozzá a Videoton tehetsége.

Legfrissebb hírek

Európa-liga: a veterán kapus több mint egy évet kihagyott, most kivédett egy tizenegyest, majd továbbrúgta csapatát

Európa-liga
14 órája

A Paks remek védekezéssel, idegenbeli döntetlen után jutott tovább a Mariborral szemben

Európa-konferencialiga
15 órája

A spanyol harmadosztályba igazolhat Mario Balotelli – csütörtöki transzferhíradó

Minden más foci
16 órája

A Videoton ügyvezetője a klubhonlapon reagált a szurkolói fórumokon olvasható kérdésekre

Labdarúgó NB II
21 órája

Lesz nyomás a Mariboron, és ezt kihasználhatja a Paks

Európa-konferencialiga
Tegnap, 11:29

Újabb világbajnok labdarúgó távozott Madridból – hivatalos

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 10:05

Kl-selejtező: a fájó vereség után is optimisták a kassaiak, jön a visszavágó!

Európa-konferencialiga
Tegnap, 8:33

A Chelsea az Ajaxszal, Alexander Isak a Liverpoollal egyezett meg – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.30. 23:15
Ezek is érdekelhetik