Sznúker: O'Sullivan a nyolc között búcsúzott a korábbi világelső ellen

CS. M.CS. M.
2022.01.13. 17:33
Búcsúzott Ronnie O'Sullivan (Fotó: Getty Images)
Az ötödik kiemelt ausztrál Neil Robertson tíz frémben, 6:4-re győzte le a világranglista harmadik helyén álló Ronnie O'Sullivant a londoni Alexandra Palace-ban zajló sznúker Masters negyeddöntőjében.

Az Alexandra Palace-ban ezúttal is kitörő örömmel fogadták Ronnie O'Sullivant, akit esélyesebbnek tartottak arra, hogy bejusson a négy közé. A korábbi világelső Neil Robertson kezdett jobban (2:0-val), de angol ellenfele gyorsan kiegyenlített.

Ezután mindig az ausztrál szerzett vezetést, de O'Sullivan rendszeresen megnyerte a következő frémet, s kiegyenlített. Így volt ez 4:3 után is, az újabb egyenlítést követően azonban szinten emelt Robertson, és megnyerte az utolsó két frémet, ezzel pedig a meccset is.