Teke: Méhész Anita világbajnoki bronzérmet nyert
A többszörös világbajnok Méhész Anita sprintben állhatott a dobogó harmadik fokára a kolozsvári egyéni teke-világbajnokságon.
A Romániában légióskodó Méhész elmondta, bízott egy fényesebb érem megszerzésében, de összességében nem csalódott a harmadik helyezés miatt.
„Szépen meneteltem egészen az elődöntőig, ahol végül a világbajnokságot megnyerő Ines Maricic volt az ellenfelem, és kikaptam. Jól ismertem a kolozsvári pályát, mivel az Electro Mures Romgaz játékosa vagyok, így az egyéni csúcsomat is itt dobtam, de a mostani verseny előtt felújították és a bábukat is kicserélték. Összességében örülök a vébébronznak” – fogalmazott Méhész Anita.
Legfrissebb hírek

Két újabb magyar érem a teke-vb-n
Egyéb egyéni
2026.06.04. 09:21

Teke-vb: világcsúccsal világbajnok a magyar páros
Egyéb egyéni
2026.06.01. 16:36

Szerb és horvát arany a teke-vb-n
Egyéb egyéni
2025.06.08. 22:52

A magyar férfiválogatott is bronzérmet nyert a teke-vb-n
Egyéb egyéni
2025.06.06. 22:22
Ezek is érdekelhetik




