Teke: Méhész Anita világbajnoki bronzérmet nyert

MTI MTIMTI MTI
2018.05.24. 17:02
A többszörös világbajnok Méhész Anita sprintben állhatott a dobogó harmadik fokára a kolozsvári egyéni teke-világbajnokságon.

A Romániában légióskodó Méhész elmondta, bízott egy fényesebb érem megszerzésében, de összességében nem csalódott a harmadik helyezés miatt.

„Szépen meneteltem egészen az elődöntőig, ahol végül a világbajnokságot megnyerő Ines Maricic volt az ellenfelem, és kikaptam. Jól ismertem a kolozsvári pályát, mivel az Electro Mures Romgaz játékosa vagyok, így az egyéni csúcsomat is itt dobtam, de a mostani verseny előtt felújították és a bábukat is kicserélték. Összességében örülök a vébébronznak” – fogalmazott Méhész Anita.

Legfrissebb hírek

Két újabb magyar érem a teke-vb-n

Egyéb egyéni
2026.06.04. 09:21

Teke-vb: világcsúccsal világbajnok a magyar páros

Egyéb egyéni
2026.06.01. 16:36

Kijelölték az egyéni teke-vb-re utazó tizenkét fős magyar keretet

Egyéb egyéni
2026.05.22. 09:59

Négy érmet szereztek a magyar tekések a nemzetközi porondon

Egyéb egyéni
2025.10.19. 17:10

Szerb és horvát arany a teke-vb-n

Egyéb egyéni
2025.06.08. 22:52

A magyar férfiválogatott is bronzérmet nyert a teke-vb-n

Egyéb egyéni
2025.06.06. 22:22

Teke-vb: bronzérmes a magyar női válogatott Székesfehérváron

Egyéb egyéni
2025.06.06. 16:20

Teke-vb: elődöntős, és már biztos érmes a férfiválogatott is

Egyéb csapat
2025.06.05. 23:01
Ezek is érdekelhetik