MOB: állami kitüntetéseket adott át Balog Zoltán

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.08.19. 13:49
Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere állami kitüntetéseket adott át augusztus 20. alkalmából a Pesti Vigadóban – adta hírül a MOB a hivatalos honlapján.

A tárca vezetője nemzeti ünnepünk alkalmából Magyar Érdemrend Középkereszt, Magyar Érdemrend Tisztikereszt, Magyar Érdemrend Lovagkereszt, Magyar Arany Érdemkereszt, Magyar Ezüst Érdemkereszt, Magyar Bronz Érdemkereszt állami kitüntetéseket adott át.

Magas színvonalú munkájáért Magyar Érdemrend Lovagkereszt polgári tagozat kitüntetést vehetett át Lantosné Ducza Anikó, olimpiai és világbajnoki ezüstérmes tornász, Nagy György, a Magyar Sportlövők Szövetségének elnöke és Szalma László, a Magyar Atlétikai Szövetség alelnöke.

Kimagasló tevékenysége elismeréseként Magyar Arany Érdemkereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült továbbá Virth Balázs, a Magyar Úszószövetség válogatott edzője, mesteredző, az olimpiai, világ- és Európa-bajnok Gyurta Dániel, illetve az olimpiai és világbajnoki érmes, kontinensbajnok Kapás Boglárka edzője.

Legfrissebb hírek

Jégkorong: Olimpiai Érdemrendet vehetett át az IIHF leköszönő elnöke

Jégkorong
2026.06.25. 17:18

Nem delegál MOB-tagot a Sportjus Magyar Sportjogász Társaság

Egyéb egyéni
2026.06.20. 16:46

Fábián László: Az Olimpia Napján a napi mozgásé a főszerep

Egyéb egyéni
2026.06.20. 14:49

A MOB alapszabály-módosítást kezdeményez a Szilágyi Zoltán-ügy kapcsán

Egyéb egyéni
2026.06.19. 15:57

Gyulay Zsolt: Közép-Európa sporttörténelmi lehetőség előtt áll

Egyéb egyéni
2026.06.13. 18:44

Optimista tekvandósok, a birkózók 5–7 olimpiai kvótát remélnek

Egyéb egyéni
2026.05.21. 17:58

A MOB és a főváros is elkötelezett az olimpiarendezés mellett

Egyéb egyéni
2026.05.16. 14:22

A Magyar Sport Napját ünnepelte a MOB

Egyéb egyéni
2026.05.06. 17:01
Ezek is érdekelhetik