Majoros Bence bronzérmet szerzett az ifik mezőnyében a romániai Bodzavásáron (Buzau) rendezett asztalitenisz utánpótlás európai Top 10 bajnokságon.
A magyar szövetség honlapján olvasható beszámoló szerint az első két mérkőzését elveszítő játékos a folytatásban javított, szombaton és vasárnap is megnyerte az összes meccsét.
A tornát a német Dennis Klein nyerte meg a szlovén Darko Jorgic előtt, aki ugyanúgy hat győzelemmel és két vereséggel végzett, mint Majoros, ám az egymás elleni eredményük az ő javára döntött.
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





