Koronglövő-vb: kvóta nélkül maradtunk férfi dupla trapban

MTI MTIMTI MTI
2015.09.14. 15:55
Nem sikerült olimpiai kvótát érő helyen végezniük hétfőn a magyar versenyzőknek férfi dupla trapban az olaszországi koronglövő-világbajnokságon, Lonatóban.

A nemzetközi szövetség honlapjának beszámolója szerint Gerebics Roland 132 koronggal a 21., Bognár Richárd 130 koronggal a 30., Palkovics András pedig 118 koronggal az 59. helyen zárt.

A koronglövők számára ez volt utolsó lehetőség, hogy indulási jogot szerezzenek a jövő évi riói ötkarikás játékokra. Bognár Richárd 2012-ben Londonban a hatodik helyen zárt dupla trapban.

A lonatói világbajnokság zárasaként a szerda-csütörtöki férfi skeetben Zsingor András szerepel majd magyar részről.

A koronglövők számára ez volt utolsó lehetőség, hogy indulási jogot szerezzenek a jövő évi riói ötkarikás játékokra. Bognár Richárd 2012-ben Londonban a hatodik helyen zárt dupla trapban.

A lonatói világbajnokság zárasaként a szerda-csütörtöki férfi skeetben Zsingor András szerepel majd magyar részről.

 

Legfrissebb hírek

Sportlövő-vk: Dénes Eszter és Péni István ötödik lett Münchenben

Egyéb egyéni
2026.05.30. 18:35

Európa-bajnok a női csapat standard pisztolyban

Egyéb egyéni
2026.05.11. 19:09

Eb-aranyérmes a női sportpisztolyos trió

Egyéb egyéni
2026.05.10. 14:12

Sportlövő Eb: aranyéremért lőhet a magyar női pisztolyos csapat

Egyéb egyéni
2026.05.10. 12:05

Sportlövő Eb: Péni ezüstérmes, Nagybányai-Nagy bronzérmes 50 méter fekvőben

Egyéb egyéni
2026.05.10. 11:22

Sportlövő Eb: Fábián ötödik, Major hetedik női sportpisztolyban

Egyéb egyéni
2026.05.09. 16:22

Eb-ezüstérmes a magyar női sportpisztolyos csapat

Egyéb egyéni
2026.05.09. 11:41

Major Veronika harmadik, a csapat második az első nap után sportpisztolyban a sportlövő Eb-n

Egyéb egyéni
2026.05.08. 15:24
Ezek is érdekelhetik