Öttusa-vb: tájfun borította a tervezett programot

2013.08.20. 15:55
A szerdára és csütörtökre jósolt tájfun miatt a szervezők módosították a tajvani öttusa-világbajnokság első két napjának programját.

Pálvölgyi Miklós szövetségi kapitány Kaohsziungból arról tájékoztatta kedden az MTI-t, hogy az első selejtezős napon lebonyolítják a női mezőny selejtezős vívását és úszását, illetve a férfiak vívását, majd csütörtökön a férfiak úszására, továbbá a két női és a három férfi csoport kombinált számára kerül sor, mégpedig úgy, hogy a lőteret beviszik a vívócsarnokba.

Ez azt jelenti, hogy mindkét nemben csütörtökön dől el, melyik 36 versenyző folytathatja majd a szereplését. A jelenlegi állás szerint péntekre elvonul a rossz idő, s az eredeti program szerint, a döntőkkel folytatódhat a verseny.

 

Legfrissebb hírek

„Boldog és büszke vagyok arra, akivé váltam” – Balogh Gábor 50 éves

Egyéb egyéni
12 órája

Három magyar elődöntős a nőknél az öttusa Európa-bajnokságon

Egyéb egyéni
21 órája

Belák János: Reális az esélyünk az éremszerzésre!

Egyéb egyéni
2026.08.03. 07:04

Bauer Blanka: Még nem százszázalékos a hátam, de jól alakulnak a dolgok!

Egyéb egyéni
2026.08.02. 09:52

Öttusa: Felemelő, hogy ismét képviselhetem Magyarországot – Bőhm Csaba

Egyéb egyéni
2026.08.01. 14:56

Megműtötték Gulyás Michelle-t, kihagyja az Eb-t és a vb-t is

Egyéb egyéni
2026.07.16. 23:06

Az öttusázóknál is feloldották az oroszokra vonatkozó korlátozást

Egyéb egyéni
2026.07.14. 09:10

A Nemzetközi Öttusaszövetség feloldotta az oroszokat sújtó szankciókat

Egyéb egyéni
2026.07.09. 18:31