AYOF: dobogóközelben zárt két magyar súlyemelő

MTI MTIMTI MTI
2013.01.19. 11:36
Negyedik helyen végzett két magyar súlyemelő is a Sydneyben zajló Ausztrál Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (AYOF) harmadik napján.

A szombati megméretésen a 69 kilogrammban Szűcs Petra, a 85 kilósok kategóriájában pedig Simon Bence tisztes helytállással egyformán a negyedik lett a rendkívül erős mezőnyben, ahol a kínai dominancia érvényesült – adta hírül a Magyar Olimpiai Bizottság honlapja.

Magyarországot négy sportágban összesen 24 sportoló képviseli a 14–18 éves korosztály sydneyi viadalán.

Magyarországot négy sportágban összesen 24 sportoló képviseli a 14–18 éves korosztály sydneyi viadalán.

Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Száraz László világ- és Európa-bajnoki ezüstérmes súlyemelő

Egyéb egyéni
2026.06.01. 19:06

A súlyemelő-szövetség önálló szakága lesz a kettlebell

Egyéb egyéni
2026.05.17. 10:46

Boros Viktória 18. lett plusz 86 kilogrammban a súlyemelő Eb-n

Egyéb egyéni
2026.04.26. 13:52

Súlyemelő Eb: Boros Viktória nyolcadikként zárt a legnehezebbek B-csoportjában

Egyéb egyéni
2026.04.25. 17:09

Súlyemelő Eb: Fekécs Szilárd szakításcsúcs után 13. lett összetettben

Egyéb egyéni
2026.04.24. 19:20

Újvári Lajos 16. lett összetettben a súlyemelő Eb-n

Egyéb egyéni
2026.04.22. 20:18

Súlyemelő Eb: Árva Cintia lökésben negyedik, összetettben nyolcadik lett

Egyéb egyéni
2026.04.19. 17:26

Elhunyt Ambrus László, a magyar súlyemelés kiemelkedő alakja

Egyéb egyéni
2026.04.08. 10:35
Ezek is érdekelhetik