Melis Zoltántól Ficsor László veszi át a szakmai munka irányítását az evezősöknél, tájékoztatta az MTI-t a magyar szövetség.
Ettől az évtől minden szakág élére szakágvezetőket neveztek ki, akiknek munkáját Ficsor felügyeli és koordinálja.A 2008. végéig szövetségi kapitányként dolgozó Melis Zoltán nyugdíjba vonult. A szakember versenyzőként tagja volt az 1968-as mexikói olimpián ezüstérmes négyesnek, 25 évig töltötte be a szövetségi kapitányi tisztséget. Irányítása alatt a Haller Ákos, Pető Tibor kettős megszerezte a sportág első magyar világbajnoki címét.
Legfrissebb hírek

Evezés: vegyes érzések az U19-es Eb után
Utánpótlássport
2026.05.27. 09:05

Evezés: ötödik helyek az U19-es Európa-bajnokságról
Utánpótlássport
2026.05.24. 19:30

Evezés: nyolc magyar indulóval kezdődik az U19-es Eb
Utánpótlássport
2026.05.22. 09:06

Az evezés szabadsága – Csillag Péter publicisztikája
Egyéb egyéni
2026.04.20. 23:45
Ezek is érdekelhetik



