BL: a sikerre éhes Drogba szívesen meccselne a PSG-vel

2013.03.13. 17:12
A Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe jutó Galatasaray elefántcsontparti támadója, Didier Drogba nemrégiben adott nyilatkozatában elmondta, nem bánná, ha csapata, a Paris Saint-Germainnel találkozna az első számú európai kupasorozat legjobb nyolc csapata között.

Mint ismert, a Galatasaray a Schalke, míg a PSG a Valencia búcsúztatását követően jutott a negyeddöntőbe, és készülhet a pénteki sorsolásra.

„PSG? Miért ne? Nagy kihívás lenne. A Marseille játékosaként már játszottam ellene. A Chelsea-vel legutóbb megnyertem a Bajnokok Ligáját, de ez nekem nem elég. Ismét meg akarom érinteni a kupát, ám ez még messze van. Meg fogjuk próbálni a legjobbunkat nyújtani. A legjobb az lenne, ha az összes csapatot elkerülnénk, és egyből a döntőbe jutnánk” – reménykedett a lehetetlenben Drogba, elismerve, hogy januári klubváltása után továbbra is erőnléti gondokkal küzd, de jó úton jár, hogy ismét százszázalékos állapotba kerüljön.

Legfrissebb hírek

A BVB centeréért csatázik a Galata és a Trabzonspor – sajtóhír

Minden más foci
2026.08.24. 19:37

„Nincs hibázási lehetőség” – Luis Enrique már a szünetben lecserélte az aranylabdás Dembélét

Francia labdarúgás
2026.08.24. 14:10

Ligue 1: Torres duplája mentette meg a PSG-t; góllal nyitott a 39 éves Giroud is

Francia labdarúgás
2026.08.23. 22:43

Sallai szerezte a Galatasaray első idegenbeli gólját az új idényben – videó

Légiósok
2026.08.21. 21:14

A PSG három új támadója akár három új játékoshoz juttathatja Szoboszlai Dominikékat

Francia labdarúgás
2026.08.21. 17:27

A PSG sem legyőzhetetlen: óriási meglepetésre a Lensé lett a francia Szuperkupa

Francia labdarúgás
2026.08.16. 23:05

Belga szélsővel erősített a BL-címvédő PSG

Francia labdarúgás
2026.08.16. 14:57

A PSG bejelentette Ferran Torres szerződtetését

Francia labdarúgás
2026.08.15. 12:24