Atlétika: a BHSE-UTE nyerte meg a csapatbajnokságot
Szoros küzdelemben a BHSE-UTE nyerte az atlétikai csapatbajnokságot, amelynek Székesfehérvár adott otthont.
A hazai sportági szövetség honlapjának beszámolója szerint a vasárnap zárult csb-döntőben a gyöztes alakulat egyetlen ponttal bizonyult jobbnak a GEAC-BEAC-IKARUS-nál.
A harmadik helyet a DSC-SI - NYSC csapata érdemelte ki.
ATLÉTIKA, ORSZÁGOS CSAPATBAJNOKSÁG
1. BHSE-UTE 412 pont
2. GEAC-BEAC-Ikarus 411
3. DSC-SI-NYSC 352
Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán
Atlétika
2026.06.07. 19:33

Ugandai és etióp sikerrel ért véget a Chicago Marathon
Atlétika
2025.10.12. 19:45

A kétszeres olimpiai bajnok kihagyja az atlétikai vb-t
Atlétika
2025.09.03. 12:47
Ezek is érdekelhetik





