nemzetisport.hu
2016.12.20 22:41 Frissítve: 2016.12.20 22:52

FA-kupa: nyolc perc alatt eldőlt Bajner volt klubjának sorsa

A Peterborough bejutott a harmadik fordulóba az angol labdarúgó FA-kupában, miután 2–0-ra legyőzte a Notts Countyt (Bajner Bálint korábbi csapatát). Az első meccsen a Notts otthonában 2–2-re végeztek a csapatok, így megismételt meccsen dőlt el a párharc sorsa, de kedden már a Peterborough játszhatott hazai pályán.

A Peterborough számára rendkívül kemény feladat vár a harmadik fordulóban, mert a Premier League éllovasa, a Chelsea lesz az ellenfele.

ANGOL FA-KUPA
2. FORDULÓ

Peterborough United–Notts County 2–0 (G. Edwards 2., P. Taylor 8.)

2022.10.02 13:40:18

Angol labdarúgás nemzetisport.hu

A Manchester United hiába szerzett három gólt, nem volt ellenszere a norvég klasszisra.

2022.10.01 12:23:30

Partey hatalmas gólt lőtt, Jesus és Xhaka is betalált a Tottenham ellen. A vége 3–1.

2022.09.09 00:12:49

ALAPVONAL. Bajnokcsapatainkat előselejtezős fordulók során át előszobáztatják a BL-ben, míg a sajátjaik akkor is automatikusan a főtáblán kezdik, ha nem is bajnokok.