FA-kupa: Angol-hiba, a WBA tizenegyesekkel jutott tovább

2016.02.10. 23:34
Utolsóként a West Bromwich Albion jutott az angol labdarúgó FA-kupa 5. fordulójába, miután a megismételt mérkőzésen a harmadosztályú  Peterborough otthonában tizenegyesekkel győzött.

A házigazda az 55. percben Lee Angol passza után Jon Taylor bal alsó sarokban kikötő lövésével szerzett vezetést, de a 71. percben Darren Fletcher bombájával egyenlített a West Brom.

Újabb gól már nem esett, így jöhettek a tizenegyesek. A harmadik körig kellett várni az első rontásra, Samuelsen rontása után azonban Fletcher is hibázott, így eltűnt a WBA előnye. Az 5. körben azonban Chester sikeres rúgása után Angol hibázott, így az élvonalbeli együttes bejutott a nyolcaddöntőbe.

FA-KUPA, 4. FORDULÓ, MEGISMÉTELT MÉRKŐZÉS
Peterborough (III.)–West Bromwich Albion 1–1 (J. Taylor 55., ill. D. Fletcher 71.) – tizenegyesekkel 3–4