Haaland John Cenával jelentette be a City amerikai túráját – videó

Erling Haaland John Cenával jelentette be a Manchester City nyári, amerikai túráját (Fotó: Manchester City/X)
A Manchester City a norvég gólvágójával, Erling Haalanddal és a pankrátorból lett színésszel, a videóban Haalandnak öltöző John Cenával jelentette be, hogy a nyári felkészülési időszakban az Egyesült Államokban hangolódik a következő idényre.
A Manchester City négy mérkőzést játszik az Egyesült Államokban: július 23-án a skót Celtickel vív meg a Chapel Hill-i Kenan Stadionban, július 27-én a New York Yankees stadionjában csap össze az olasz AC Milannal, ezt követően július 30-án Orlandóban játszik az FC Barcelonával, majd augusztus 3-án a több mint 100 ezer fő befogadására alkalmas columbusi Ohio Stadionban zárja a túrát a Chelsea ellen.
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27
Ezek is érdekelhetik







