Videó: két nap alatt majdnem egymillió – robog Szoboszlai és Azahriah „közös száma”

D. S. B.D. S. B.
Vágólapra másolva!
2024.01.18. 09:24
Két nap alatt már közel egymillió megtekintésnél jár Szoboszlai Dominik és Azahriah „közös száma” (Fotó: Mravik Gusztáv)
A napokban megjelent a magyar válogatott csapatkapitányának, Szoboszlai Dominiknak és a népszerű énekesnek, Azahriah-nak a mesterséges intelligencia segítségével megalkotott „közös száma”, amely óriási népszerűségnek örvend, két nap alatt ugyanis már több mint 200 ezren tekintették meg a legnagyobb videómegosztón, a YouTube-on, míg TikTokon már 729 ezer megtekintésnél jár.

A YouTube-on a számot készítő Full of Stars csatorna azt írta: a zene és a szöveg nem a mesterséges intelligencia műve, valódi személyek írták és vették fel, a mesterséges intelligenciával csupán a rögzített hangokat formálták Azahriah és Szoboszlai Dominik hangszínére.

 

 

 

Legfrissebb hírek

„Az Anfielden győzni mindig különleges” – az Aston Villa elleni meccs legjobbjának választott Szoboszlai Dominik

Angol labdarúgás
11 órája

Kovács István vezeti a Liverpool FC–Real Madrid rangadót a Bajnokok Ligájában

Bajnokok Ligája
11 órája

Van Dijk: Tavaly minden napsütés és szivárvány volt, most pedig olyan, mintha a kiesés ellen kellene harcolnunk

Angol labdarúgás
14 órája

Újra nyert a címvédő: az Aston Villa ellen magára talált a Liverpool

Angol labdarúgás
23 órája

Az Arsenal bajnoki címe és sok-sok pontazonosság – ezt jósolják a PL-ben

Angol labdarúgás
Tegnap, 9:37

Isak aligha játszik szombaton a Liverpoolban, de egy fontos játékos visszatérhet

Angol labdarúgás
2025.10.31. 12:16

Lukács Dániel: Tessék, itt vagyok, ezért dolgoztam!

Labdarúgó NB I
2025.10.31. 08:57

A Wizz Air még egy gépet indít az örmény–magyar vb-selejtezőre

Magyar válogatott
2025.10.30. 12:53
Ezek is érdekelhetik