Arsenal: BL-indulás esetén nincs fizetéscsökkentés

Vágólapra másolva!
2020.04.12. 13:56
null
Ha megvan a BL-indulás, akkor nincs bércsökkentés a vírusjárvány ellenére sem (Fotó: AFP)
Az Arsenal klubvezetése bejelentette, hogy a koronavírus-járvány okozta bevételkiesések dacára sem csökkenti futballistáinak fizetését, ha a csapat Bajnokok Ligája-indulást érő helyen végez a Premier League-ben.

 

Az „ágyúsok” a jelenleg szünetelő bajnokságban a kilencedikek, nyolc ponttal lemaradva a még BL-rajtot érő negyedik pozíciótól.

A Daily Telegraph vasárnapi híre szerint az Arsenal vezetése magára vállalja az összes felvetődő költséget a bajnokság végéig, s a játékosok fizetéséhez sem nyúl, ha a gárda a legjobb négy között zárja a pontvadászatot.

Legfrissebb hírek

Magabiztos győzelmet aratott a Leeds a Nottingham Forest felett

Angol labdarúgás
10 órája

A korábbi erőnléti edző meglepő részleteket árult el Szoboszlai liverpooli pályafutásának kezdeteiről

Angol labdarúgás
22 órája

Arne Slot elárulta, mi változott Kerkez Milos kapcsán a Liverpoolnál

Angol labdarúgás
2026.02.05. 11:29

Az Arsenal másodszor is legyőzte a Chelsea-t, hat év után döntőzhet újra

Angol labdarúgás
2026.02.03. 23:20

Tóth Alex is a Premier League öt legjobb téli igazolása között a The Athleticnél

Angol labdarúgás
2026.02.03. 13:18

Háromgólos hazai győzelmet aratott a Sunderland

Angol labdarúgás
2026.02.02. 22:57

Svéd védő érkezett a Juventushoz, Tonali mégsem igazolt az Arsenalhoz – lezárult a téli transzferpiac az elitligákban

Minden más foci
2026.02.02. 20:59

Sallai Roland: Nagyon boldog vagyok a Galatasaraynál

Angol labdarúgás
2026.02.02. 17:01
Ezek is érdekelhetik