Arsenal: megegyeztek a Chelsea-vel, távozik a szélső – sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.08.29. 09:14
null
Oxlade-Chamberlain nem lép többet pályára az Arsenalban? (Fotó: AFP)
Angol médiaértesülés szerint távozik a Prermier League-ben 16. helyen álló Arsenalból Alex Oxlade-Chamberlain, s a címvédő Chelsea-ben folytatja pályafutását.

 

A BBC információja szerint a Chelsea megegyezett az Arsenallal Oxlade-Chamberlain átigazolásáról, így a 24 esztendős futballista néhány napon belül klubot vált.

Sajtóhírek szerint a 27-szeres angol válogatott szélső – akinek jelenlegi megállapodása (Alexis Sánchezhez és Mesut Özilhez hasonlóan) jövő nyáron lejár – elutasította az Arsenal szerződéshosszabbítási ajánlatát.

A Southamptonban nevelkedő játékos 2011 óta tagja az Arsenalnak, amelynek színeiben 198 tétmérkőzésen lépett pályára, s húsz gólt szerzett.

Oxlade-Chamberlain iránt a Liverpool is érdeklődik, előfordulhat, hogy a Pool is ajánlatot tesz az Arsenalnak még a nyári átigazolási időszak zárása előtt.

Legfrissebb hírek

James Milner a rekordot jelentő 24. idényére készül a Premier League-ben

Angol labdarúgás
17 órája

A Vidivel bajnokságot nyerő Marko Nikolics lett az AEK Athén vezetőedzője

Minden más foci
17 órája

Az Arsenal ajánlatot tett a Sportingnak Gyökeresért – sajtóhír

Minden más foci
21 órája

Spanyol klub viheti el Kerkez Milos leendő posztriválisát Liverpoolból

Angol labdarúgás
22 órája

Bejelentette két játékos szerződtetését az FK Csíkszereda

Minden más foci
2025.06.13. 19:25

Az európai futballpiac 38 milliárd eurót generált a 2023–2024-es idényben

Minden más foci
2025.06.12. 09:25

Veszélyben volna Szoboszlai helye a kezdőben? Így illeszkedhet be Florian Wirtz a Liverpool játékrendszerébe

Angol labdarúgás
2025.06.11. 20:45

Közel a bejelentés! Wirtz mindenben megegyezett a Liverpoollal – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.06.11. 08:08
Ezek is érdekelhetik