PL: Voltak megbeszéléseink az Arsenallal, azonban... – Özil

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.03.13. 14:15
null
Özil arsenalos jövője továbbra is kétséges (Fotó: AFP)
Mesut Özil, a Premier League-ben szereplő Arsenal középpályása a Bildnek elmondta: bár szerződésének meghosszabbításáról tárgyalt már a klubbal, egyelőre a jelenleg zajló szezonra koncentrál.

 

„Minden nyitott még. Voltak megbeszéléseink az Arsenallal, jelenleg azonban a most zajló szezonra koncentrálok. Arsene Wenger volt az egyik fő oka annak, hogy csatlakoztam a klubhoz, a labdarúgásban viszont nagyon gyorsan változnak a dolgok, nem lehet előre tervezni. Már csak ezért is hiba lenne azt mondani, hogy a jövőm a menedzseren múlik” – mondta Mesut Özil a Bildnek.

A német középpályás ugyan az ősz elején pazar formában futballozott, azóta rengeteg kritikát kap a teljesítménye kapcsán. Özil a negatív hangokat próbálja kizárni, és arra koncentrálni, hogy minél sikeresebben szerepeljen az „ágyúsokkal”.

„A kritikák már pályafutásom eleje óta kísérnek. Természetesen nem kellemes, ugyanakkor próbálok nem foglalkozni velük. Világbajnok vagyok, és örökké az maradok. Sportolóként sohasem lehetsz elégedett, motivációra van szükséged. Egy nap meg szeretném nyerni a Bajnokok Ligáját, lehetőleg az Arsenallal. A szerződésem itt még további egy évig érvényes.”

Legfrissebb hírek

Az Arsenal másodszor is legyőzte a Chelsea-t, hat év után döntőzhet újra

Angol labdarúgás
3 órája

Tóth Alex is a Premier League öt legjobb téli igazolása között a The Athleticnél

Angol labdarúgás
13 órája

Háromgólos hazai győzelmet aratott a Sunderland

Angol labdarúgás
2026.02.02. 22:57

Svéd védő érkezett a Juventushoz, Tonali mégsem igazolt az Arsenalhoz – lezárult a téli transzferpiac az elitligákban

Minden más foci
2026.02.02. 20:59

Sallai Roland: Nagyon boldog vagyok a Galatasaraynál

Angol labdarúgás
2026.02.02. 17:01

Kerkez Milos: Ragyogó produkció volt, minden héten így kell játszanunk

Angol labdarúgás
2026.02.02. 13:50

Guardiola szerint a játékvezető megtörte a Man. City lendületét a Spurs ellen

Angol labdarúgás
2026.02.02. 11:22

Kétgólos előnyről ikszelt a City a Spursszel, Dominic Solanke csodagóllal egyenlített

Angol labdarúgás
2026.02.01. 19:46
Ezek is érdekelhetik