MU: el akarta adni a jegyét, három évre tiltották ki
A Manchester United érvénytelenítette a bérletét, továbbá három évre kitiltotta a mérkőzéseiről azt a drukkerét, aki a Fenerbahce elleni idegenbeli El-csoportmeccs – november elején az angolok 2–1-es vereséget szenvedtek – előtt a közösségi médián keresztül megpróbálta értékesíteni a jegyét.
„Az idegenbeli mérkőzésekre szóló jegyek engedély nélküli vagy gyanús továbbértékesítése szigorúan tilos”, áll a klub szabályzatában, amelyből a jegyvásárláskor automatikusan szerződési feltétel lesz.
Legfrissebb hírek

A Manchester United is büszke az argentin győzelemre
Foci vb 2026
2026.06.17. 09:48

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost
Európa-liga
2026.06.16. 18:55

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa
Európa-liga
2026.06.16. 18:22
Ezek is érdekelhetik




