Pool: Sterling lehet Ribéry „helyettese” a Bayernnél

Vágólapra másolva!
2015.05.20. 11:59
Josep Guardiola, a német bajnok Bayern München labdarúgócsapatának edzője a nyáron szerződtetné a Liverpool szélsőjét, Raheem Sterlinget.

A Bild című német lap szerint a katalán tréner az idényben sérülés miatt mindössze 15 mérkőzésen bevetett Franck Ribéry helyettesítőjének igazolná le a 20 éves, 14-szeres angol válogatott játékost.

Sterling korábban visszautasította a Liverpool szerződéshosszabbításra vonatkozó ajánlatát arra hivatkozva, hogy legkorábban a nyáron akar tárgyalni a folytatásról.

A Bayern München Ribéry helyettese mellett egy védekező középpályás és egy jobbhátvéd szerződtetésére is készül.

Legfrissebb hírek

Manuel Neuer megsérült, nem tudni, mennyit kell kihagynia

Német labdarúgás
3 órája

Bundesliga: otthon vesztett pontot a sereghajtó ellen a Bayern

Német labdarúgás
21 órája

Lenny, a zseni – Több mint ígéret Lennart Karl

Képes Sport
Tegnap, 13:15

Szoboszlai Dominik a kihívásnak megfelelt; Arne Slot tizenkilencre lapot húzott?

Angol labdarúgás
2025.12.13. 09:39

Bajnokok Ligája: Kimmich öngólja fújt ébresztőt Münchenben, fordított a Bayern

Bajnokok Ligája
2025.12.09. 20:38

A sérülésektől sújtott portugál bajnokon is átroboghatnak a bajorok

Bajnokok Ligája
2025.12.09. 11:24

BL: sikerrel fellebbezett a Bayern, csökkentették Luis Díaz eltiltását

Bajnokok Ligája
2025.12.05. 19:31

Az Union Berlin két-két tizenegyes- és öngólig jutott, a Bayern búcsúztatta Schäferéket a Német Kupában

Német labdarúgás
2025.12.03. 22:46
Ezek is érdekelhetik