Man. City: újabb alapember hosszabbított szerződést
Az angol bajnoki címvédő Manchester City három évvel meghosszabbította Joe Hart szerződését, aki 2019-ig írt alá.
Az angol válogatott kapus ebben a szezonban már 21 tétmérkőzésen lépett pályára, és hét találkozón nem kapott gólt. A 27 esztendős futballista 2010 óta számít a Manchester City első számú kapuvédőjének, előtte a Tranmere Roversben, a Blackpoolban és a Birmingham Cityben is megfordult kölcsönben.
Sergio Agüero, Edin Dzeko, Alekszandar Kolarov, Samir Nasri és David Silva után Hart a hatodik játékos, akivel a Premier League címvédője 2014-ben hosszú távú szerződést kötött.
Legfrissebb hírek

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13

Erste Liga: egyik legjobb csatárával hosszabbított a DEAC
Jégkorong
2026.06.11. 17:27

Többet fizet, kevesebbet kap!
Foci vb 2026
2026.06.11. 09:42
Ezek is érdekelhetik





