Anglia: a West Hamben folytatja a horvát támadó - hivatalos
Hivatalossá vált az, amiről korábban már beszámoltunk: a West Ham Unitedben folytatja pályafutását a 45-szörös horvát válogatott támadó, Mladen Petric, aki a szezon végéig kötelezte el magát újdonsült együtteséhez.
A 32 éves horvát válogatott futballista ma reggel az egyik közösségi oldalon megosztotta követőivel, hogy „átesett a fizikai teszten egy klubnál, délután pedig orvosira megy”, amelyet a jelek szerint szintén sikeresen teljesített.
Petric nyolc évig légióskodott Svájcban (a Basel és a Grasshoppers játékosa is volt), majd a Borussia Dortmundban, a Hamburgban és legutóbb a Fulhamben szerepelt.
Legfrissebb hírek

Hegyi Krisztián Prágában folytathatja – sajtóhír
Labdarúgó NB I
2026.06.16. 22:16
Ezek is érdekelhetik







