Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) összesen 1.3 millió eurós pénzbüntetéssel sújtotta az Angol Labdarúgó- szövetséget, amiért a szigetországban az európai kupamérkőzések napján is játszottak futballmeccseket.
Az UEFA előírásai szerint a tagországokban szüneteltetni kell mind a nemzeti bajnokságokat, mind a hazai kupaküzdelmeket azokon a napokon, amikor Bajnokok Ligája- vagy Európa-liga-mérkőzéseket rendeznek; az egyidejűség tilalmát hagyta figyelmen kívül a szigetországi szövetség (FA).
Az FA az elmúlt két szezonban több alkalommal is megszegte a szabályt.
Az FA az elmúlt két szezonban több alkalommal is megszegte a szabályt.
Legfrissebb hírek

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44
Ezek is érdekelhetik






