Chelsea: Ashley Cole meghosszabbította szerződését
Az angol élvonalbeli (Premier League) Chelsea egy évvel meghosszabbította az válogatott védőjének, Ashley Cole-nak a szezon végén lejáró szerződését.
A londoni egyesület kedden jelentette be, hogy a 32 éves, angol válogatott védő, Ashley Cole aláírta az új megállapodást.
„Nagyon örülök, hogy a nyolcadik szezonomat kezdhetem majd meg a Chelsea-vel, ahol szinte minden célomat meg tudtam valósítani: Bajnokok Ligáját, bajokságot, FA Kupákat nyertem itt. Remélem, még további sikerek várnak rám a csapattal" – nyilatkozott Cole a klub hivatalos honlapján.
A korábbi Arsenal-játékost a média több gárdával, így a Real Madriddal és a Paris Saint Germainnel is hírbe hozta, ő azonban végül úgy döntött, marad.
Cole 2006-os átigazolása óta összesen 293-szor szerepelt a Chelsea-ben.
Legfrissebb hírek

Háromgólos hazai győzelmet aratott a Sunderland
Angol labdarúgás
2026.02.02. 22:57

Sallai Roland: Nagyon boldog vagyok a Galatasaraynál
Angol labdarúgás
2026.02.02. 17:01
Ezek is érdekelhetik






