Elszenvedte első vereségét észak-amerikai túráján az angol bajnoki ezüstérmes Manchester United. A „vörös ördögök" az MLS-ben szereplő Kansas City Wizardstól kaptak ki 2–1-re, igaz, egyáltalán nem biztos, hogy az amerikaiak győztes góljánál a labda valóban a gólvonal mögé jutott.
Bővebb írásunk ide kattintva olvasható.Bővebb írásunk ide kattintva olvasható.
| Kansas City Wizards (amerikai)–Manchester United (angol) | 2–1 |
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik





