NFL: mezőnygól az utolsó másodpercben, Patriots-siker

H. D.H. D.
2020.11.29. 22:47
Nick Folk (6) mezőnygólja döntött, nyert a Patriots (Fotó: Getty Images)
A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 12. fordulójában a New England Patriots 20–17-re legyőzte az Arizona Cardinalst.

A végletekig kiélezett New England Patriots–Arizona Cardinals mérkőzésen az utolsó pillanatban dőlt csak el a győzelem: Nick Folk mezőnygóljával a Patriots 20–17-re nyert, így a házigazdának az is belefért, hogy Cam Newton mindössze 84 passzolt yarddal és 2 interceptionnel zárt.

Card

A Tennessee Titans nem adott esélyt az Indianapolis Coltsnak a csoportrangadón: a három touchdownt futó Derrick Henry és a két TD-elkapással jelentkező A. J. Brown vezetésével 45–26-ra nyertek a Titánok.

A Carolina Panthers sokáig jól állt, ám a Minnesota Vikings a negyedik negyedet óriási hajrával 18–6-ra megnyerte, így egypontos győzelmet aratott (28–27).

Sorozatban harmadszor nyert a New York Giants, amely ezúttal az egymás után a harmadik vereségét elszenvedő Cincinnati Bengals otthonában aratott kétpontos győzelmet (17–19).

Az Atlanta Falcons esélyt sem hagyott a Las Vegas Raidersnek, és az ötből öt mezőnygól kísérletét értékesítő – emellett négy extrapontot is szerző – Ku Jung Ho vezetésével 43–6-ra nyert.

A Miami Dolphins nem hibázott, és könnyedén hozta a kötelezőt a nyeretlen, 11 vereséggel álló New York Jets vendégeként (3–20). Cleveland Browns megizzadt a tíz vereséggel álló Jacksonville Jaguars ellen, ám végül 27–25-re megnyerte a mérkőzést. A Buffalo Bills tíz ponttal győzte le a Los Angeles Chargerst (27–17).

Minden, ami az NFL 2020-as idényével kapcsolatos, egy helyen itt!