Koronavírus: a mexikói liga elnöke is megfertőződött
Pozitív lett a koronavírustesztje Enrique Bonillának, a mexikói labdarúgó-bajnokság (Primera División) elnökének is.
A hírt először az ESPN szivárogtatta ki, amire nem sokkal később reagált Bonilla is, és a liga hivatalos honlapján tudatta, hogy valóban megfertőződött a vírussal. Bonilla a közleményben hozzátette, nincsenek súlyosabb tünetei, de természetesen rögtön karanténba vonult.
A mexikói élvonal küzdelmeit március 15-én függesztették fel.
Legfrissebb hírek

Két magyar edző emelte csúcsra a legendás Pumast
Foci vb 2026
2026.06.25. 09:54
Ezek is érdekelhetik





