
Huszonhárom gól született a BVSC–Újpest meccsen (Fotó: Földi Imre)
A női vízilabda ob I 16. fordulójában az UVSE 12–11-re győzött a BVSC-Zugló vendégeként.
Egy percig sem lehetett azzal vádolni a csapatokat, hogy fukarkodtak a gólokkal a Szőnyi úti uszodában. A 2–2-es első negyed után a hazaiaknak jött ki a lépés, így minimális zuglói előnnyel fordultak a csapatok a nagyszünetben. A harmadik játékrészben háromszor is egyenlítettek a vendégek, majd Faragó Kamilla büntetőjével a vezetést is megszerezték. A záró negyedben nagy erőket mozgósított a BVSC az egyenlítésért, de a „lilák” a gólzáporral együtt meg tudták őrizni minimális előnyüket és elvitték a pontokat a Szőnyi útról.
VÍZILABDA
NŐI OB I
16. FORDULÓ
BVSC-Zugló–UVSE 11–12 (2–2, 4–3, 2–4, 3–3)
Legfrissebb hírek

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.31. 18:17

Vízilabda: megértek a bajnoki címre a BVSC serdülői
Utánpótlássport
2026.05.28. 10:49

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.27. 21:27
Ezek is érdekelhetik



