Női vízi ob I: potyogtak a gólok, az Újpest nyert a BVSC ellen

2023.03.14. 21:59
null
Huszonhárom gól született a BVSC–Újpest meccsen (Fotó: Földi Imre)
A női vízilabda ob I 16. fordulójában az UVSE 12–11-re győzött a BVSC-Zugló vendégeként.

 

Egy percig sem lehetett azzal vádolni a csapatokat, hogy fukarkodtak a gólokkal a Szőnyi úti uszodában. A 2–2-es első negyed után a hazaiaknak jött ki a lépés, így minimális zuglói előnnyel fordultak a csapatok a nagyszünetben. A harmadik játékrészben háromszor is egyenlítettek a vendégek, majd Faragó Kamilla büntetőjével a vezetést is megszerezték. A záró negyedben nagy erőket mozgósított a BVSC az egyenlítésért, de a „lilák” a gólzáporral együtt meg tudták őrizni minimális előnyüket és elvitték a pontokat a Szőnyi útról.

VÍZILABDA
NŐI OB I

16. FORDULÓ
BVSC-Zugló–UVSE 11–12
(2–2, 4–3, 2–4, 3–3)

Legfrissebb hírek

Vízilabda: az UVSE megvédte címét az ifjúsági leánybajnokságban

Utánpótlássport
2026.06.07. 20:54

Férfi vízi ob I: a Kaposvár és az UVSE győzelmével ért véget az alsóházi idény

Vízilabda
2026.06.05. 20:24

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is

Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.31. 18:17

Leimeter Dóra: Még nem nyújtottuk azt, amire igazán képesek vagyunk

Vízilabda
2026.05.31. 08:50

Férfi vízilabda ob I: újra legyőzte a Szolnokot, a BVSC lett a bronzérmes

Vízilabda
2026.05.30. 17:22

Vízilabda: megértek a bajnoki címre a BVSC serdülői

Utánpótlássport
2026.05.28. 10:49

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.27. 21:27
Ezek is érdekelhetik