Női vízi Eb: az orosz csapatot legyőzve Spanyolország Európa-bajnok
Befejeződött a női vízilabda Európa-bajnokság a Duna Arénában. A döntőben Spanyolország és Oroszország összecsapása nagy küzdelmet hozott, és a spanyolok a negyedik negyedben nyújtott jobb teljesítményüknek köszönhetően egy góllal (13–12) nyertek. A magyar válogatott a harmadik helyen végzett.
NŐI VÍZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
DÖNTŐ
SPANYOLORSZÁG–OROSZORSZÁG 13–12 (3–4,5–4,2–2,3–2)NŐI VÍZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
DÖNTŐ
SPANYOLORSZÁG–OROSZORSZÁG 13–12 (3–4,5–4,2–2,3–2)
A meccs részleteit és összefoglalóját ide kattintva lehet megismerni.
Legfrissebb hírek

De la Fuente: Szép születésnapi ajándék volt
Foci vb 2026
2026.06.21. 22:50

Végeredmény: Spanyolország–Szaúd-Arábia 4–0
Foci vb 2026
2026.06.21. 20:01
Ezek is érdekelhetik





