Női vízilabda: három győzelem után vereség a görögöktől
Az Európa-bajnok magyar női vízilabda-válogatott Thétisz-kupa utolsó mérkőzésén 17–11-es vereséget szenvedett a házigazda Görögországtól, ezzel három győzelem mellett egy vereséggel zárta a felkészülési tornát.
Bíró Attila szövetségi kapitány értékelése szerint az összmérleg nagyon biztató, még ha a görögök most jobbak is voltak a januárban Európa-bajnokságot nyert, ezzel a riói olimpiára kvótát szerző magyar női válogatottnál.
THÉTISZ-KUPA
4. FORDULÓ
Görögország–Magyarország 17–11 (5–3, 5–1, 5–4, 2–3)
Legfrissebb hírek

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Faragó Kamilla: Nem lehetünk elégedetlenek
Vízilabda
2026.05.30. 11:24

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában
Vízilabda
2026.05.20. 20:28

Női vízilabda-vk: Cseh Sándor 21 játékost hívott a keretbe
Vízilabda
2026.05.17. 11:43
Ezek is érdekelhetik




