Férfi vízi ob I: betegséghullám miatt elmarad egy meccs
Betegséghullám miatt elmarad a szombatra tervezett BVSC–Szentes mérkőzés a férfi vízilabda ob I-ben.
A pótlásról később intézkednek – adta hírül honlapján a hazai sportági szövetség, amely azt is közölte, hogy a meccshalasztást a szentesiek kérték, mivel hat játékosuk is beteg. A találkozót a Szőnyi úton rendezték volna meg szombat 17 órától.
Mivel ezen a hétvégén a Szolnok és az OSC is Bajnokok Ligája-selejtezőkön érdekelt, mindössze négy találkozót játszanak le szombaton a 3. fordulóban.
FÉRFI VÍZILABDA OB I, 3. FORDULÓ, szombat
KSI SE–Kaposvári VK, Komjádi uszoda 16.00
Tiszavirág-Szeged-Diapolo–UVSE-Hunguest Hotels 17.00
Debreceni VSE–PVSK-Mecsek-Fűszért 17.30
RacioNet-Honvéd–VasasPlaket, Kőér utca 18.00
Legfrissebb hírek

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?
Vízilabda
2026.05.30. 10:29
Ezek is érdekelhetik





