Úszó Eb: Három hónapja abba akartam hagyni! – Szilágyi

2016.05.22. 17:49
Szilágyi Liliána 200 méter pillangón ezüstérmet szerzett a londoni vizes Európa-bajnokságon. Franziska Hentke csupán egy századdal előzte meg úszónkat, aki az értékelésében elárulta, három hónappal ezelőtt abba akarta hagyni.

„Picit ironikus, hogy egy századdal kapok ki… – mondta Szilágyi Liliána. – De ahhoz képest nem rossz, hogy néhány hónapja még abba akartam hagyni az úszást, mert egyáltalán nem rólam szólt a történet, hanem arról, milyen családban nőttem fel, és milyen elvárásoknak kell emiatt megfelelnem.”

„Ennek vetettünk véget három hónapja, ezalatt csak magam miatt dolgoztam, magam miatt csináltam mindent, és tessék, ez az eredménye. Második vagyok Európában, még ha egy picit elsőnek is érzem magam, de mindez nem érdekes, mert inkább most történjen meg, mint az olimpián. Akkor én leszek a legjobb!”.

A LONDONI ÚSZÓ EB ZÁRÓ NAPJÁNAK ÖSSZEFOGLALÓJÁT ITT OLVASHATJA EL!

Legfrissebb hírek

Németh Nándor: Álom a Milákkal felálló váltó

Úszás
2026.06.17. 07:52

Sós Csaba az úszó Eb kapcsán: Nem a szintek, a mezőny lett erősebb

Úszás
2026.06.06. 13:43

Tizenöt magyar úszó indul a hétvégén az Európa-bajnokság párizsi főpróbáján

Úszás
2026.03.18. 10:54

Negyedik lett a magyar válogatott a rövid pályás úszó Eb-n

Úszás
2025.12.08. 11:48

Női pólósaink Kanadát, férfi kéziseink Argentínát győzték le – ez történt hétfőn Párizsban

Párizs 2024
2024.07.29. 23:00

Kapás Boglárka: Nagyon szerencsések vagyunk, hogy ez már a harmadik olimpiánk együtt

Párizs 2024
2024.07.25. 12:45

Úszás: Milák Kristóf később utazik az olimpiára

Párizs 2024
2024.07.25. 07:20

Több mint 11 ezren vettek részt a Balaton-átúszáson

Úszás
2024.07.21. 19:15
Ezek is érdekelhetik