A magyar kvartett a második legjobb idővel jutott be a döntőbe a 4x100 méteres vegyes váltó vasárnap délelőtti selejtezőjéből a berlini úszó Európa-bajnokságon.
Háton Cseh László nyitott (54.28), mellúszásban Gyurta Dániel következett – mindketten az első helyen váltottak, utóbbi 1:53.87-nél –, Pulai Bence pillangón a második helyen adta át a képzeletbeli stafétabotot (2:46.54), gyorson Kozma Dominik zárt, és 3:34.89-cel hozta be a csapatot a második helyre. Cseh László nyitott (54.28), mellúszásban Gyurta Dániel következett – mindketten az első helyen váltottak, utóbbi 1:53.87-nél –, Pulai Bence pillangón a második helyen adta át a képzeletbeli stafétabotot (2:46.54), gyorson Kozma Dominik zárt, és 3:34.89-cel hozta be a csapatot a második helyre.
A magyar négyest futamában – és a selejtező összesítésében is – egyedül Franciaország előzte meg (3:34.65).
Legfrissebb hírek

Németh Nándor: Álom a Milákkal felálló váltó
Úszás
2026.06.17. 07:52

Cseh László bekerült a Nemzetközi Úszó Hírességek Csarnokába
Úszás
2026.05.17. 19:26
Ezek is érdekelhetik





