Tokió 2020: dominikai győzelem a baseball vigaszágán

A dominikai csapat a vigaszág második fordulójában az Egyesült Államokkal találkozik majd (Fotó: AFP)
A Dominikai Köztársaság 7–6-ra legyőzte Izraelt kedden a tokiói olimpia baseballtornájának vigaszágán.
A dominikai csapat a vigaszág második fordulójában az Egyesült Államokkal találkozik majd szerdán. Annak az összecsapásnak a győztese a Japán-Koreai Köztársaság elődöntő vesztesével mérkőzik meg a vigaszági elődöntőben.
A vesztes Izrael – Mexikó után – második csapatként esett ki a küzdelemből.
OLIMPIA, TOKIÓ 2020
BASEBALL, KIESÉSES SZAKASZ, RÁJÁTSZÁS
Dominikai Köztársaság–Izrael 7–6
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Magukba szívják Amerikát az angolok
Foci vb 2026
2026.06.19. 13:50

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik


