Tenisz: Begu nyerte a döntőt Palermóban

Irina Begu nyert Palermóban (Fotó: AFP)
A hatodik helyen kiemelt román Irina Begu vasárnapi győzelmével zárult a palermói női tenisztorna – írja az MTI.
A viadal döntőjében az esélyesebb Begu két játszmában bizonyult jobbnak az olasz Lucia Bronzettinél. A mérkőzés 1 óra 33 percig tartott.
A román játékos karrierje kilencedik WTA-fináléjában ötödször volt jobb ellenfelénél, idén először volt döntős. Az olasz teniszező korábban még nem jutott döntőbe WTA-tornán.
WTA-TORNA, PALERMO (250 ezer dollár, salak)
DÖNTŐ
Begu (román, 6.)–Bronzetti (olasz) 6:2, 6:2
Legfrissebb hírek

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik





