
A világelső Medvegyev esélyt kapott a címvédésre (Fotó: AFP)
Semleges zászló alatt indulhatnak az orosz és fehérorosz teniszezők az idény utolsó Grand Slam-tornáján, a US Openen – írja az MTI.
A szervezők kedden jelentették be, hogy az augusztus 29. és szeptember 11. közötti viadalon ott lehetnek az orosz és fehérorosz játékosok, de nem használhatják zászlajukat.
A február 24-én kezdődött orosz–ukrán háború miatt az orosz és fehérorosz sportolókat több sportágban eltiltották, vagy csak semleges színekben szerepelhetnek. Wimbledonban például az angol szervezők nem engedélyezték indulásukat, a tornán viszont nem osztanak világranglistapontokat.
(MTI)
Legfrissebb hírek

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik




