Sí: a másodfokú végzés is megerősítette Miklós Edit elnöki bejegyzését
A Fővárosi Törvényszék másodfokú végzése is megerősítette Miklós Edit elnöki bejegyzését a Magyar Síszövetségben (Msísz).
A szövetség Facebook-oldalának tájékoztatása szerint a Fővárosi Törvényszék végzése jogerős, Miklós Edit így „legitim elnöknek tekinthető”.
A 2014-es szocsi téli olimpián lesiklásban hetedik versenyző áprilisban visszavonult, majd a hó közepén a szövetség közgyűlése megválasztotta őt a szervezet első emberének. Bajai András, az Msísz tavaly novemberben megválasztott elnöke azonban bíróságon támadta meg a közgyűlés határozatait, mert álláspontja szerint azt több okból is törvénytelenül hívták össze.
Legfrissebb hírek

Ismét Kőrössy Krisztián a Magyar Síszövetség elnöke
Téli sportok
2026.05.21. 16:50

Lindsey Vonn ősszel újra sílécre állna
Téli sportok
2026.04.22. 17:40

Nem került veszélybe a magyar birkózás jövője… – videó
Birkózás
2025.12.11. 13:26

Mikaela Shiffrin egy hét múlva tér vissza
Téli sportok
2025.01.23. 16:48

Kiengedték az intenzívről a hatalmasat bukó síelőt
Téli sportok
2025.01.02. 20:58
Ezek is érdekelhetik



