La Liga: szerződést bontott Iscóval a Sevilla – hivatalos

B. D. K.B. D. K.
2022.12.21. 15:35
null
Isco távozik (Fotó: Getty Images)
Közös megegyezéssel szerződést bontott Iscóval a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Sevilla FC – közölte a klub.

 

Mindössze négy hónap után véget ért Isco sevillai kalandja. A labdarúgó augusztusban érkezett a csapathoz, de az új idény nem úgy alakult, ahogyan azt várták. A Real Madriddal ötszörös BL-győztes középpályás minden sorozatot figyelembe véve 19 mérkőzésen jutott szóhoz (12 bajnoki, hat BL-meccs és egy Király-kupa-mérkőzés), melyeken egy gólt és három gólpasszt jegyzett.

Isco kapcsolata a Sevillával akkor romlott meg, amikor a klub a pocsék idénykezdet miatt menesztette Julen Lopetegui vezetőedzőt. A helyzet tovább súlyosbodott, amikor a 30 éves játékos a sportigazgató Monchival is összerúgta a port – ezek után a gárda új szakvezetője, Jorge Sampaoli is közölte a klubvezetéssel, hogy nem számít a szebb napokat látott labdarúgóra, mivel az látványosan kíméli magát és nem tesz meg mindent a csapatért.

A klub a közleménye végén a legjobbakat kívánta Iscónak.

Legfrissebb hírek

A Villarreal fellépett a dobogóra

Spanyol labdarúgás
15 órája

Már alakulnak a kajak párosok a válogatóra, újra összeállhat a Nádas, Tótka duó

Kajak-kenu
Tegnap, 9:46

Már a hétvégén játszhat a Barcelona lecserélt kapusa – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.03.19. 11:09

Fontos mérkőzésekről hiányozhat Thibaut Courtois

Spanyol labdarúgás
2026.03.19. 10:49

Labdarúgás: több mint 1100 fiatalperc az NB I 26. fordulójában

Utánpótlássport
2026.03.17. 09:00

A Rayo Vallecano tíz emberrel, a hosszabbításban csikarta ki az ikszet a Levante ellen

Spanyol labdarúgás
2026.03.16. 23:09

Raphinha mesterhármast szerzett, a Barcelona öt gólt vágott a Sevillának

Spanyol labdarúgás
2026.03.15. 18:26

La Liga: emberelőnyben fordított a Mallorca az Espanyol ellen

Spanyol labdarúgás
2026.03.15. 16:05
Ezek is érdekelhetik