Luis Suárez betalált a Barcelonának, győzött az Atlético

A spanyol La Ligában a Barcelona 2–0-ra kikapott az Atlético Madrid otthonában a 8. forduló rangadóján.

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
Atlético Madrid–Barcelona 2–0 (2–0)
Madrid, Wanda Metropolitano, 60 594 néző. V: Soto Grado
Atlético: Oblak – Szavics, José Giménez, Hermoso (Felipe, 81.) – M. Llorente, De Paul (Trippier, a szünetben), Koke, Lemar, Carrasco (Lodi, 81.) – Luis Suárez (Griezmann, 72.), Joao Félix (Ángel Correa, 72.). Vezetőedző: Diego Simeone
Barcelona:
Ter Stegen – Mingueza (Puig, 74.), R. Araújo, Piqué, Dest (Lenglet, 86.) – F. de Jong, S. Busquets, Nico González (S. Roberto, a szünetben) – Gavi (L. de Jong, 74.), Depay, Coutinho (Fati, 64.). Vezetőedző: Alfred Schreuder (Ronald Koeman eltiltott)
Gólszerző:
Lemar (23.), Luis Suárez (44.)

A feuerbachi tézis igazsága – „A szegényházban nem lehet fegyelmet tartani” – a modern futballban még az elszegényedve is igencsak irigylésre méltó csapatokra is igaz: a Barcelonánál az Atlético Madrid elleni rangadó előtt olvashattunk Ronald Koeman közeli menesztéséről, az anyagi csődről, az edző és a játékosok közötti vitákról, a Bajnokok Ligája-béli kudarcról, magáról a nagy mérkőzésről azonban csak elvétve.

Madridban talán az a Luis Suárez készült a legmotiváltabban, akit Koeman kérésére adott el tavaly a barcelonai vezetőség, és az uruguayi csatár most megmutatta, hogy az öregedő zseni is zseni, az első félidő hajrájában góllal használta ki a barcelonai védelem csődjét. Az újabb csődjét, mert ez már a második ziccere volt Suáreznek – és az első gólja a Barcelona ellen új csapata színeiben!

Thomas Lemartól kapta a gólpasszt, aki nagyszerűen futballozott az első félidőben, ő szerezte a mérkőzés első gólját: a Barcelona a 69 százalékos labdabirtoklási arányt kitehette az ablakba, Philippe Coutinho lövése azonban nem sokkal kerülte el a hazai kaput, és Memphis Depaynak is volt pár jó beadása. Coutinhóról sütött az önbizalomhiány, amikor ziccerbe került a második félidő elején, közeli lövését megfogta (!) Jan Oblak, az első félidőben egyébként az első gól után látványosan összeveszett a pályán Gerard Piqué és Sergio Busquets.

Az eltiltott Ronald Koeman a lelátóról a pályára telefonálta Ansu Fatit, a holland már a hetedik edző a Barcában, amióta Diego Simeone az Atéti kispadján ül.

Simeone nem nevezte a kezdőbe Antoine Griezmannt, akivel nem volt elégedett, de csereként természetesen a pályára küldte az anno a Barcelonának eladott, nemrégiben kölcsönbe visszakapott támadót, aki éppen Suárezt váltotta. A hajrá eseménytelenül telt, ez mindent elmond a Barcelona mostani erejéről, kétség nem fért az Atlético sikeréhez. 2–0

Pénteken
Athletic Bilbao–Deportivo Alavés 1–0 (R. García 44.)

Szombaton
Osasuna–Rayo Vallecano 1–0 (Manu Sánchez 90+1.)

20. Getafe772–12–100

Griezmann 2010 óta mindössze 26 bajnokit hagyott ki.

A legtöbb meccs a La Ligában a légiósok közül
520: Lionel Messi
466: Donato
422: Dani Alves
400: Griezmann

Koeman az Atlético ellen: egy iksz és két vereség.

90+3. PERC VÉGET ÉRT A MÉRKŐZÉS!

Suárezék már önfeledten nevetnek a kispadon.

Három perc a ráadás.

89. perc Araújo nem éri el Roberto jobb oldali beívelését, hiába sprintel elképesztően nagyot.

86. perc Clément Lenglet
váltja Destet.

Oblak rekorder lesz? A 21. században még egy kapus sem úszott meg sorozatban három meccset kapott gól nélkül a Barca ellen.

85. perc Depay jobbal egy fél méterrel a bal felső mellé nyesi a labdát.

85. perc Depaynak odasóz Lemar, szabadrúgás középről, 23 méterről. Picit jobbról inkább.

Simeone már sokadszor kéri a közönséget, hogy támogassa őket.

81. perc Carrasco renegeteget futott, ő lett korunk Arda Turanja. Renan Lodi és Felipe a pályán, Carrasco és Hermoso jön le. Két brazil védő a pályán.

78. perc Koke
sportágat téveszt, lábsöprést alkalmaz Fati ellen. Sárga lap.

77. perc Griezmann ment fejjel a saját kapuja előterében egy szöglet után.

Simeone 11-et elbukott a Barca elleni eddigi 19 meccséből. Ez negatív rekordja, a 28 kapott gól is az.

76. perc Giménez ment fejjel a kapu és L. de Jong elől F. de Jong jobb oldali beadását követően.

75. perc Gavit Luuk de Jong, Minguezát Riqui Puig váltja.

74. perc
A 400. La Liga-meccsét vívó Griezmann kapura tör, de nem lő ballal 18-ról, hanem ad egy pocsék passzt jobbra Lemar elé...

72. perc Ángel Correa be, Félix le, Antoine Griezmann meg Suárezt váltja.

72. perc Miközben Szavics odarúg neki, Fati kissé balról, 24 méterről jobbal Oblak elé lő. Laposan.

70. perc Koke a sorfal, Fati a labda mögött, jobbal 23-ról jócskán a léc fölé lő.

68. perc Fatin nagyot lök Hermoso a 16-os előtt, szabadrúgás.

Más kávéház: Suárez a Barcában 283 meccsen 195 gólt lőtt, 113 gólpassz mellett, az AM-ben 48 meccsen 26 gól és 3 assziszt a mérlege.

66. perc Suárez passzol jobbról középre Félixnek, aki jobbal 16-ról, középről gyatrán a kapushoz lő.

Depay a középcsatár a másik oldalon. 6 eddigi bajnokiján 4 kanadai pontot termelt a Barcában.

65. perc Piqué ment Suárez elől az ötösön, Roberto jobbról érkező beadása után.

64. perc Ansu Fati be, Coutinho le, a brazil nagyon csalódott. Repül a palack, miután leült, nem ilyen meccset várt magától.

60. perc OBLAK! Gavi megindul a jobbon, jobbal szépen tálal Coutinho elé, aki jobbal a jobb alsóba lőne az ötös bal sarka elől, nyolc méterről, de Oblak jobbra vetdőve megfogja a labdát!

54. perc Szavics és De Jong majdnem összeverekedik középen. Lemar beadja végül, öklözi jó messzire a labdát Ter Stegen.

53. perc Llorente jobb oldali beadását bevetődve menti a bal sarok előtt Araújo.

52. perc Helyzetek nélküli mezőnyharccal.

46. PERC FOLYTATJUK!

46. perc De Paulnak nem ment ma, Kieran Trippier váltja. Nicót meg Sergi Roberto a másik oldalon.

BARCELONAI EDZŐJELÖLTEK

Tekintve, hogy egybehangzó lapértesülések szerint Ronald Koemant menesztik a Barcelona éléről, nem meglepő, hogy egyre több szó esik lehetséges utódjáról.

A Mundo Deportivo több szakember nevét bedobta, más kérdés, hogy az említett edzők illenének-e a több szempontból is nehéz helyzetben lévő klubhoz, vagy egyáltalán elvállalnák-e az irányítását.

ANTONIO CONTE

Az olasz edző sikeres szakember, ám stílusa és játékfelfogása nem feltétlen illik a Barcelonához. Az is elképzelhető, hogy csak átmenetileg, az idény végéig neveznék ki, ami nem tűnik logikusnak. No meg Conte igényeit tekintve drága mulatság lenne, ráadásul korábbi állomáshelyein állandóan panaszkodott az erősítéseket kevesellve, és a Barcát most nem veti fel a pénz.
ROBERTO MARTÍNEZ
A belga válogatott spanyol szövetségi kapitánya a Het Laatste Nieuwsnak elmondta, hogy nem kereste a Barcelona, és szeretné kitölteni a 2022-es világbajnokságig szóló szerződését. Azt is hozzátette ugyanakkor, hogy a futballban sok minden megtörténhet. Klubszinten eddig csak Angliában (Swansea, Wigan, Everton) dolgozott, kérdés, mennyire feküdne neki a spanyol élvonal.
ANDREA PIRLO
A Juventusnál gyengén szereplő, tapasztalatlan edző kinevezése meglepő lenne, de Joan Laporta elnök állítólag kedveli a stílusát (ennyi elég is lenne?), lát benne fantáziát. Az olasz szakvezető Frank Rijkaardra emlékezteti a klubelnököt. A holland edző is remek futballista volt, ám fiatal szakemberként egészen addig nem bizonyított, amíg nem adott neki lehetőséget a Barcelona.
XAVI
A Mundo Deportivo információja szerint a vezetőség leginkább őt szeretné a kispadra, azért is, mert a szurkolók is jobban elfogadnák. Nehezíti a helyzetet, hogy 2023-ig szerződés köti a katari al-Szaddhoz. A Bayern München elleni 8–2-es vereség után is szerette volna őt visszahívni a Barcelona, ám akkor visszautasította az ajánlatot, és most sem biztos, hogy elvállalná a csapat irányítását.

@LuisSuarez9 is back to scoring ways in #LaLigaSantander! #AtletiBarçapic.twitter.com/S2FqDsFGPY

Luis Suárez 9

Koeman 45. mérkőzése a Barca élén a ligában. Ezzel máris ott a legjobb 20 között!

45+3. PERC VÉGET ÉRT AZ ELSŐ FÉLIDŐ!

45+2. perc Depay bal oldali beadása rosszul csúszik meg Mingueza fején az ötösön barcelonai szempontból. Mellé.

45+1. perc Rodrigo De Paul odacsúszik Destnek, sárga lap.

Koke szerelte a balon Depayt, majd Félix indított azonnal. Ennyit a 70 százalékos labdabirtoklási arányról. Kitehetik az ablakba.

44. PERC LUIS SUÁREZ BETALÁL A BARCA ELLEN IS, Lemar emel elé remekül a bal szélről Piqué fölött, az uruguayi nagyon egyedül marad, nézelődik, gondolkodik, kivár, majd a jobb alsóba lő nyolc méterről, kissé jobbról. Dest nagyon lemaradt róla: 2–0!

44. perc Oblak jön ki szépen Depay lágy, jobb oldali beívelésére.

43. perc Carrasco kezez Mingueza szerint, tovább, Gavi kapott egy kis taslit Lemartól.

Érdekes: Simeone a Atléti élén már a 7. barcelonai edző ellen meccsel...

41. perc
Nagy barcás mezőnyfölény, 70 százalékos labdabirtoklási aránnyal. De igen kevés jó, kreatív indítással.

Érdekes: az AM előző 11 hazai meccséből csak 1-et nyert meg a Barca ellen: a legutolsót.

A 90-es években 4-es gólátlagot hozott ez a rangadó, azóta csökkent ez a mutató.

36. perc De Jong elől az utolsó pillanatban ment Giménez a feje búbjával az ötösön, Depay jobb oldali, jobblábas beadását követően. Így is majdnem gól lett, de elkerülte a labda a jobb alsó sarkot.

33. perc Gavi csodás passzával Depay otthagyja Szavicsot, aztán megáll, éppen elég ennyi idő a montenegróinak, de majdnem 11-es... De csak majdnem.

Koeman egyre idegesebben telefonálhat a VIP-ből. Sejtjük, kinek...

A legutóbbi fordulóban, két döntetlen után nyerni tudott a Barcelona. A címvédő Atlético Madrid az elitsorozatban hátrányból felállva nyert a Milan vendégeként. Bár a bajnokság előző körében elveszítette veretlenségét, hazai pályán (1–2–0) még nem talált legyőzőre.
Atlético Madrid–Barcelona 2018–2019: 1–1, 0–2, 2019–2020: 0–1, 2–2, Szuperkupa: 3–2, 2020–2021: 1–0, 0–0

30. perc Depay balról jövő fejesét éppen csak nem éri el a kapu előtt a nagyon nyújtózó De Jong!

Luis Suárez 31 csapat ellen játszott a Ligában, 30 ellen gólt lőtt. Csak a Barcelona ellen nem... Összesen 171 gólt.

28. perc MELLÉ,
Carrasco passzol Suárez elé, aki Araújo és Piqué közül jobbal a bal alsó mellé lő, az ötös bal sarka elől. Nem kevéssel.

Lemar: 7 meccs az idényben, 3 kanadai ponttal.

27. perc MELLÉ, De Paul Dest ívelését középre fejeli ki, Coutinho kapásból, jobbal azonnal lő, milliméterekkel csak a jobb alsó sarok mellé!

Augusztus óta először szerez gólt az első félidőben a La Ligában az AM.

Busquets és Piqué összevész a pályán, ki volt a fő ludas. Araújo maradt le utoljára, Ter Stegen bal vála még beleért.

23. PERC VEZET AZ ATLÉTI, THOMAS LEMAR az ötös bal sarka elől, nyolc méterről ballal a hosszú felsőbe lő, a Félix indította Suárez csodás ütempassza után. 1–0!

A középpályás apja Fran, a Deportivo legendája, aki 1987 és 2005 között játszott ott.

21. perc Oblak lép ki remekül Coutinho elé Nico passza után. A szlovén előző két meccsén nem kapott gólt a Barca ellen.

20. perc Gavi kap sárga lapot, kegyetlenül ellökte testtel, vállal Lemart. Nem szégyenlős fiatal. Carrasco jobbal 27-ről a kapu tetejére íveli a balról járó szabadrúgást.

17. perc MELLÉ, Lemar passzát Félix jobbal a jobb sarok mellé teszi a 16-osról, Gavi mellől. Mingueza sem állt a helyzete magaslatán éppen.

15. perc Nincs nagy színvonal, csak kegyetlen mezőnyharc.

8. perc
Piqué mellett elmegy Lemar, háromszögez egyet Suárezzel, majd a bal alsó mellé lő 16 méterről, kissé jobbról.

3. perc Dest passzol két csel után Coutinhónak, aki jobbal 21-ről egy védőbe lő.

2. perc Szavics nem figyel, Gavi harcosan megindul, Depay visszapassza nem az igazi, szereli Gavit a visszafutó Szavics.

1. PERC ELKEZDŐDÖTT A MÉRKŐZÉS!

A hazaiak piros-fehér mezben és kék nadrágban, a vendégek tiszta világoskékben.

Telt ház, másfél év után a Wandában...

Egy kis örökmérleg: 215 mérkőzés, 68 madridi és 95 barcelonai sikerrel, 317, ill. 399 rúgott góllal.

Eltiltott: a hazai Geoffrey Kondogbia.

A hazaiaktól Matheus Cunha sérült, a vendégektől Moussa Wagué és Álex Collado nem bevethető, Pedri, Álex Balde, Sergio Agüero, Ousmane Dembélé, Moussa Wagué és Martin Braithwaite maródi.

Munuera spori lesérült, César Soto Grando helyettesíti. Friss hír még, hogy Koemant megerősítette elnöke a székében. Lásd még: 15 millió eurós lelépési pénz...

Sorozatban negyedszer nem kaphat ki az AM a Barcától

Diego Simeone vezetőedző azonban igyekezett lehűteni a kedélyeket. „Örülök Antoine góljának, ám a következő meccseken, így a Barcelona ellen is többet várunk tőle, és többet is fogunk követelni” – fogalmazott az argentin mester.

„Elismerem, hogy lassan vettem fel a tempót, miután visszatértem Madridba, de az edzőim és a csapattársaim segítségével, illetve a kemény munkának köszönhetően egyre jobb formában vagyok – mondta Antoine Griezmann a milánói meccs utáni sajtótájékoztatón. – Az átigazolási időszak utolsó napján hagytam el Barcelonát és váltottam csapatot, s noha jól ismerem a közeget, az öltözőben sok volt az új csapattárs, és alkalmazkodnom kellett egy másfajta taktikához is. Össze kellett szednem magam, mert tudom, hogy az edzőmnek és a csapattársaimnak szükségük van rám. Az ilyen gólok és győzelmek nagyon sokat segítenek abban, hogy visszataláljak a helyes útra.”

Önmagában is érdekes, hogy mire megy a mély válságban lévő katalán együttes a bajnok otthonában, ám még pikánsabbá teszi a párosítást, hogy előző csapata ellen játszhat Antoine Griezmann is. Utóbbi visszatérése után először léphet pályára az „ex” ellen. Ráadásul kedden áttört a gát, visszatérése után megszerezte első gólját az Atléticóban a francia támadó, a Milan elleni, idegenbeli Bajnokok Ligája-meccs hajrájában egyenlített, ezzel megágyazott csapata győzelmének is. Épp ideje volt, mert előtte a Marca sportnapilap már keményen támadta eredménytelensége miatt.

A harmincnégy éves futballistát nem véletlenül tartják nyerőembernek, eddig negyvenhét mérkőzésen huszonöt gólt szerzett az Atlético Madridban, ebből tizennyolcat a második félidőben. Ráadásul huszonöt góljából tizenegy győzelmet ért. Pályafutása során eddig csak egyszer játszott a Barcelona ellen, az idén májusban rendezett bajnoki mérkőzés gól nélküli döntetlennel zárult.

Luis Suárez azt is elmondta, hogy az idény előtt együtt nyaralt Lionel Messivel, és az argentin csatár a Barcelonánál szerette volna befejezni a pályafutását, ám utána hirtelen a feje tetejére állt minden, és gazdasági okok miatt a PSG-hez kellett igazolnia.

„Ilyen a sors – folytatta Luis Suárez. – Továbbra is fáj, hogy tavaly nem voltak korrektek velem. Volt, hogy elküldtek a negyedik számú edzőpályára, mintha tizenöt éves tinédzser lennék. Sokszor sírtam otthon edzés után, mindenképp megoldást akartam találni a problémára. Tavaly nehéz döntést kellett meghoznom, sokan kételkedtek abban, hogy megállom-e a helyen a legmagasabb szinten. Ugyanakkor tisztelem a Barcelonát, nagyon sokat köszönhetek a klubnak, ezért ha gólt szerzek szombaton, nem ünneplek majd látványosan. Azzal is egyetértek, hogy Xavi lenne a megfelelő a vezetőedzői posztra, de ő is pontosan tudja, mennyire nehéz helyzetben van a klub, ezért vélhetően vár a megfelelő pillanatra”.

Érdekesség, hogy az uruguayi futballistának éppen Ronald Koeman érkezése után kellett méltatlan körülmények között távoznia, most pedig épp az Atlético elleni mérkőzés után meneszthetik a holland edzőt.

„Ahogy a spanyol közmondás tartja, a kidőlt fából nem csinálunk tűzifát – idézte Suárez a döglött oroszlánba nem rúgunk mondás spanyol megfelelőjét –, de a helyzet bonyolult. Óvatosnak kell lennünk, mert ha a Barcelona nyerne ellenünk, hatalmas lökést adhatna neki. Egyébként is azt gondolom, hogy a kerete alapján jobban is teljesíthetne az együttes, ezért nem szabad hagyni, hogy épp ellenünk másszon ki a gödörből. Ahogy látom, a csapat önbizalomhiányban szenved, nincs egy karakteres, hiteles vezér, aki felrázná. Az, hogy valaki tapsol, és azt üvölti, hogy gyerünk, önmagában semmit sem ér.”

Az biztos, hogy a jelenlegi krízishelyzetben meglepetés lenne, ha a Barcelona egyáltalán pontot szerezne az Atleti otthonában. A mérkőzés különlegessége, hogy a hazaiak támadósorában Antoine Griezmann és Luis Suárez is korábbi csapata ellen játszhat. Márpedig nyilvánvalóan fűti őket a bizonyítási vágy. Az uruguayi csatár egy évvel korábban, tavaly nyáron került a madridiakhoz, és kulcsszerepe volt a bajnoki cím megszerzésében. Kedden, a Milan elleni BL-mérkőzésen a 97. percben szerzett győztes gólt, majd a katalán Sportnak adott interjúban beszélt arról, mennyire motiváltan várja a Barcelona elleni találkozót.

Sebzett vadként várja a Barcelona a szombat esti, Atlético Madrid elleni rangadót. A katalánok szerdán a Benfica otthonában szenvedtek 3–0-s vereséget, a legutóbbi öt tétmérkőzésükből csak egyet nyertek meg. Ronald Koeman vezetőedző a hétvégi összecsapáson eltiltás miatt nem ülhet le a kispadra, a spanyol lapok szerint szinte biztos, hogy a válogatott szünet után meneszti őt a klub.

Luis Suárez a katalán Sportnak mesélt arról, milyen érzésekkel várja a volt klubja elleni

A Barcelonával kapcsolatos friss hír, hogy az Atlético ellen készülő keretből kimaradt Pedri, akinek kiújult a combsérülése, ezért a Nemzetek Ligája négyes döntőjében sem léphet pályára – Luis Enrique a Celta Vigo támadóját, Brais Méndezt hívta be a helyére a spanyol válogatottba.

„Hogy milyen a kapcsolatom az elnökkel? Erre a kérdésre nem válaszolnék. Hogy hogyan érzem magamat? Lehetnék jobban is. Belefáradtam már abba, hogy folyamatosan meg kell védenem magam. Egy nap szeretném jól kibeszélni magamból azt, amit gondolok – mondta Koeman, majd visszatért még egy kicsit a Benfica elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésre. – Nem tudom, hogy egy másik edző jobb munkát végezne-e. Tényleg nem tudom. Mindig a felállásról, a hadrendről beszélünk, de azt a játékosokhoz kell igazítani. Ha nincsenek szélsőid, akkor a szélső védők felé fordul a figyelmed. A csapat jelenleg kiegyensúlyozatlan, nem vagyunk hatékonyak, ámha minden támadónk felépül, akkor erős csapatunk lesz. Az Atlético az előző idényben kevesebb helyzetet alakított ki nálunk, viszont bármikor képes gólt szerezni. Nekünk vannak olyan napjaink, amikor négy nagy lehetőséget is kialakítunk, mégsem találunk be.”

@10Ronaldinho#AtletiBarçapic.twitter.com/CcuR9EJHsx

„Igen, még mindig itt vagyok… – kezdte sajtótájékoztatóját mosolyogva Koeman, akinek az Atlético Madrid elleni esetleges vereség már szinte biztosan az állásába kerülne. – Nekem is van szemem és fülem. Tudok és hallok a kiszivárgó hírekről, de hozzám egyelőre senki sem jött oda és senki sem mondott semmit, úgyhogy végzem tovább a munkámat.”

Megtartotta az Atlético Madrid elleni szombati rangadót megelőző sajtótájékoztatóját Ronald Koeman, az FC Barcelona labdarúgócsapatának vezetőedzője. A holland szakember jó hangulatban ült le a székébe, de érződött a szavain, hogy nehéz napokon megy keresztül – és nem csak a Benficától elszenvedett 3–0-s vereség miatt…

A spanyol sajtó arról is cikkezett, hogy Koeman sorsa eldöntetett, a leváltását már biztosra veszik a válogatott szünetben. Az sem a jelenlegi tréner mellett szól, hogy az Atlético Madrid ellen szombaton nagyon nehéz feladat lesz még pontszerzés is, ráadásul eltiltása miatt nem ülhet le majd a kispadra. Könnyen lehet, hogy már soha többé.

A Bajnokok Ligájában a Benficától elszenvedett 3–0-s vereséget követően Koeman úgy nyilatkozott: „A játékosok támogatását élvezem, de hogy másokét is élvezem-e, azt nem tudom.” Utóbbit erősítheti meg a Sport beszámolója, amely szerint a holland szakember és Joan Laporta Lisszabonból hazafelé tartva, a kétórás repülőút során egyáltalán nem szólt egymáshoz. A Barcelona elnöke az út nagy részét átaludta, míg Koeman egyszer sem szólította meg őt. Azt beszélik, ők ketten az ilyen repülőutak során gyakran beszélgetnek a csapatról, de a Benficától elszenvedett vereség után ez a társalgás elmaradt.

Még a Cádiz elleni bajnoki után írtunk arról, hogy spanyol források szerint Ronald Koeman a vezetőséggel és a játékosokkal is összerúgta a port, a mérkőzésre a holland mester és stábja nem is a futballistákkal együtt érkezett a hotelből.

Mint ismert, az FC Barcelona hullámvölgybe került, a bajnokságban még veretlen, de a mérkőzései felét nem tudta megnyerni (3 győzelem és 3 döntetlen), míg a Bajnokok Ligájában két nagy különbségű vereséggel és lőtt gól nélkül csoportjának utolsó helyén szerénykedik. Ronald Koeman távozását biztosra veszi a spanyol sajtó, amely most arról írt, a holland vezetőedző és Joan Laporta elnök között hűvös lett a viszony.

ÜDVÖZÖLJÜK KEDVES OLVASÓINKAT AZ ATLÉTICO–BARCELONA LABDARÚGÓ-MÉRKŐZÉS ONLINE KÖZVETÍTÉSÉBEN!