La Liga: a Villarreal simán nyert a sereghajtó otthonában

D. Á.D. Á.
2019.09.14. 17:54
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójának szombati játéknapján a Villarreal 3–0-ra legyőzte a Leganést.

A „sárga tengeralattjáró” már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést – a 26. percben Gerard Moreno volt eredményes, majd 13 perccel később Jonathan Silva öngóljával megduplázta az előnyét a Villarreal. A második játékrész utolsó pillanatiban Moreno megszerezte önmaga második, csapata harmadik gólját, és beállította a 0–3-as végeredményt.Gerard Moreno volt eredményes, majd 13 perccel később Jonathan Silva öngóljával megduplázta az előnyét a Villarreal. A második játékrész utolsó pillanatiban Moreno megszerezte önmaga második, csapata harmadik gólját, és beállította a 0–3-as végeredményt.

Santi Cazorláéknak ez volt az első győzelmük a spanyol bajnokság jelenlegi idényében, a Leganés pedig továbbra is nullapontos és sereghajtó.

LA LIGA
4. FORDULÓ
Leganés–Villarreal 0–3
(G. Moreno 26., 94., J. Silva 39. – öngól)
18.30:
Real Sociedad–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Valencia (Tv: Spíler2)

KORÁBBAN

Real Madrid–Levante 3–2(Benzema 25., 31., Casemiro 40., ill. Borja Mayoral 49., Melero 75.)

1. Atlético Madrid 3 3 5–2 +3 9
2. Real Madrid 4 2 2 9–6 +3 8
3. Athletic Bilbao 4 2 2 4–1 +3 8
4. Sevilla 3 2 1 4–1 +3 7
5. Levante 4 2 2 6–5 +1 6
6. Villarreal 4 1 2 1 10–8 +2 5
7. Osasuna 3 1 2 3–2 +1 5
8. Alavés 3 1 2 2–1 +1 5