Barca: a PSG-be tartó Alvest dobáló drukkert vád alá helyezték

Vágólapra másolva!
2014.04.30. 15:41
A spanyol rendőrség őrizetbe vette, az ügyészség pedig vád alá helyezte a Villarreal-szurkolót, aki vasárnap banánt hajított a pályára, amikor a Barcelona brazil jobbhátvédje, Daniel Alves szöglethez készülődött.

A 26 esztendős David Campaya Lleótól – mint arról már korábban beszámoltunk – megvonták a szezonbérletét és soha többé nem teheti be a lábát a „sárga tengeralattjárók” stadionjába, az El Madrigalba. A rendőrség szerdai tájékoztatása szerint este vették őrizetbe, majd nem sokkal később szabadlábra helyezték, ám hamarosan meg kell jelennie a helyi bíróság előtt. A drukker a spanyol törvények alapján akár három év börtönbüntetést is kaphat. mint arról már korábban beszámoltunk – megvonták a szezonbérletét és soha többé nem teheti be a lábát a „sárga tengeralattjárók” stadionjába, az El Madrigalba. A rendőrség szerdai tájékoztatása szerint este vették őrizetbe, majd nem sokkal később szabadlábra helyezték, ám hamarosan meg kell jelennie a helyi bíróság előtt. A drukker a spanyol törvények alapján akár három év börtönbüntetést is kaphat.

A sérelmezetthez, a pályára dobott banánba beleharapó Daniel Alveshez kapcsolódó hír, hogy a brazil védő állítólag közölte a Paris Saint-Germainben légióskodó honfitársaival, Alexszel, Marquinhossal, Thiago Silvával és Lucas Mourával, hogy jövőre csapattársak lesznek.

Ha pedig Alves távozik, akkor a katalánoknak új jobbhátvéd után kell nézniük. A legfrissebb hírek szerint a Napoli szélsője, Juan Camilo Zúniga érkezhet, akinek a nápolyi szerződésében két kivásárlási záradék is szerepel. Az egyik szerint a Barcelona 15 millió euróért kivásárolhatja a játékost, míg a másik opció azt tartalmazza, hogy minden más klubnak 30 milliót kellene fizetnie a kolumbiai válogatott futballista játékjogáért.

Legfrissebb hírek

Ligue 1: Doué góllal tért vissza, a PSG megnyerte idei utolsó bajnoki meccsét

Francia labdarúgás
4 órája

Raphinha döntött, a Barcelona legyőzte az Osasunát

Spanyol labdarúgás
5 órája

Nagyot hajrázva nyert a címvédő Fenerbahce a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2025.12.12. 23:03

Hiába duplázott Brandt, a Bodö/Glimt pontot rabolt Dortmundból

Bajnokok Ligája
2025.12.10. 23:01

Nem bírt az Athletic Bilbaóval a PSG; Madueke vezérletével maradt hibátlan az Arsenal

Bajnokok Ligája
2025.12.10. 22:55

Nagy lehetőséget szalasztott el a Qarabag, az Ajax fordított és győzött a BL-ben

Bajnokok Ligája
2025.12.10. 20:39

A „kis” Joao Neves a PSG egyik legnagyobb erőssége

Bajnokok Ligája
2025.12.10. 12:41

Vezetett a Frankfurt, de Koundé duplájával a Barcelona győzött

Bajnokok Ligája
2025.12.09. 22:59
Ezek is érdekelhetik