
Tóth Fruzsina két évvel meghosszabbította szerződését Nyíregyházán (Fotó: Földi Imre)
Az Extraligában hatodik helyen zárt klub közösségi oldalának szerdai bejelentése szerint a magyar válogatott csapatkapitányával már a bajnokság közben egyeztettek a folytatásról, és miután sikerült megállapodni, kétéves szerződéshosszabbítást írtak alá vele.
„Nekem Nyíregyháza az életem, itt nőttem fel, itt értem el korábban sikereket, és szeretnék itt eredményes lenni a jövőben is. Azért is mondtam igent, mert láttam, hogy a stáb és a vezetőség nagyon sok energiát fektetett abba az elmúlt hetekben, hogy a következő évben jó csapatunk legyen és visszatérjünk a csúcsra. Hiszek ebben a munkában, és bízom abban, hogy sikeresek leszünk” – mondta a 24 éves, saját nevelésű játékos, aki együttese szezonbeli összes mérkőzésén pályára lépett.
A liberó rövid pihenő után jövő szerdától már a nemzeti csapattal készül az Európa-ligára.
Legfrissebb hírek

Egy lépésre az El-elődöntőtől a női röplabda-válogatott
Röplabda
2026.06.20. 18:50
Ezek is érdekelhetik







