Női röplabda Extraliga: hosszabbított Nyíregyházán a magyar válogatott csapatkapitánya

2024.04.24. 12:08
Tóth Fruzsina két évvel meghosszabbította szerződését Nyíregyházán (Fotó: Földi Imre)
Az Extraligában hatodik helyen zárt klub közösségi oldalának szerdai bejelentése szerint a magyar válogatott csapatkapitányával már a bajnokság közben egyeztettek a folytatásról, és miután sikerült megállapodni, kétéves szerződéshosszabbítást írtak alá vele.

„Nekem Nyíregyháza az életem, itt nőttem fel, itt értem el korábban sikereket, és szeretnék itt eredményes lenni a jövőben is. Azért is mondtam igent, mert láttam, hogy a stáb és a vezetőség nagyon sok energiát fektetett abba az elmúlt hetekben, hogy a következő évben jó csapatunk legyen és visszatérjünk a csúcsra. Hiszek ebben a munkában, és bízom abban, hogy sikeresek leszünk” – mondta a 24 éves, saját nevelésű játékos, aki együttese szezonbeli összes mérkőzésén pályára lépett.

A liberó rövid pihenő után jövő szerdától már a nemzeti csapattal készül az Európa-ligára.

 

Legfrissebb hírek

Női röplabda-válogatottunk hármat üthet egy csapásra

Röplabda
12 órája

Női röplabda Európa-liga: Szombaton és jövő szerdán játssza elődöntőjét a magyar válogatott

Röplabda
Tegnap, 12:25

Koszovó legyőzése után elődöntőt játszik a női röplabda-válogatott

Röplabda
2026.06.21. 19:57

Egy lépésre az El-elődöntőtől a női röplabda-válogatott

Röplabda
2026.06.20. 18:50

Bozóki-Szedmák Réka: Mindenki nagy lendületet tudott a pályára hozni

Röplabda
2026.06.15. 08:48

Izgalmas mérkőzésen győzte le a női röplabda-válogatott Horvátországot

Röplabda
2026.06.14. 20:36

Kicsit nehezen, de Észtországot is legyőzte női röplabda-válogatottunk

Röplabda
2026.06.12. 19:31

Észak-Macedóniát is legyőzte a női röplabda-válogatott az Európa-ligában

Röplabda
2026.06.06. 20:09
Ezek is érdekelhetik