Hosszú Katinka óriási világcsúccsal olimpiai bajnok lett 400 méter vegyes úszásban a riói olimpián. Az ötszörös világbajnok magyar klasszis az M4 Sportnak értékelte a döntőt.
„Még nem fogtam fel. Hihetetlen! Azt tudtam csinálni, amit edzésen. Olyan érzésem volt, mintha edzésen úsznék. Július 28-án érkeztünk ide, és azóta mindennap a négyes pályán úsztam az edzésen. Ilyenkor nagyon felszabadultam úsztam. Egyszerűen kiráz a hideg. Kimondani is nehéz, hogy olimpiai bajnok vagyok. Ennél tökéletesebb nem is lehetne” – kezdte a 400 méter vegyes úszás olimpiai bajnoka, Hosszú Katinka az M4 Sportnak.Hosszú Katinka az M4 Sportnak.
„Itt van a családom, ez életem egyik legszebb napja. Shane azt mondta nekem, hogy megcsináltad, el sem hiszem, megcsináltad, pontosan úgy, ahogy megálmodtad. De mondom, még nem fogtam fel” – tette hozzá Hosszú.
Legfrissebb hírek

Szívből jövő dollárok – Malonyai Péter publicisztikája
Egyéb egyéni
2026.06.29. 23:06

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik



