Videó: a 97. és a 115. percben, majd a 11-es párbajban is hátrányban volt, de továbbjutott

Vágólapra másolva!
2023.06.09. 10:01
Az olasz harmadosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie C) rájátszása zajlik. Mindkét elődöntős párharc tizenegyespárbajban dőlt el, de a Pescara és a Foggia visszavágója egészen drámai végjátékot hozott.

A 2–2-es első mérkőzés után a visszavágón már a 2. percben előnybe került a Pescara. Úgy tűnt, meg is nyeri a meccset, és továbbjut, ám a 97. percben (noha csak öt perc volt a ráadás) a Foggia hosszabbításra mentett.


Abban ismét a hazaiak szereztek vezetést, de a 115. percben újfent megmenekültek a vendégek. Következhetett a tizenegyespárbaj, amelyben a harmadik pár után a Pescara volt előnyben, a Foggia azonban innen is visszajött, és kiharcolta a továbbjutást. Végül Jacopo Desogus hagyta ki a tizenegyest, akinek a kétszer 15 perces hosszabbításban szerzett gólja majdnem továbbjutást ért a hazaiaknak.


AZ ÜNNEPLÉS PILLANATAI


A Foggia a feljutásért a Leccóval játszik, az első találkozóra június 13-án, a visszavágóra 18-án kerül sor.

Legfrissebb hírek

Thomas Müller Kanadába szerződik; Neymar európai klubbal tárgyal – keddi transzferhíradó

Minden más foci
8 órája

Szoboszlai-hatás? Évek óta a Dominik a legnépszerűbb fiúnév Magyarországon

Magyar válogatott
16 órája

Bombaerős szabadrúgás, videón Bolla Bendegúz védhetetlen gólja

Légiósok
21 órája

Labdarúgás: ezer fölötti fiatalperc az NB I első fordulójában

Utánpótlássport
22 órája

Guardiola: Két év múlva abbahagyom az edzősködést

Angol labdarúgás
2025.07.28. 13:40

Rashford fél órát bírt csereként, győzelemmel kezdte a felkészülést a Barcelona

Spanyol labdarúgás
2025.07.27. 14:39

Súlyosan megsérült Juhász Roland

Labdarúgó NB I
2025.07.27. 14:03

Emlékművet állít Diogo Jotának a Liverpool FC

Angol labdarúgás
2025.07.27. 12:52
Ezek is érdekelhetik