Juventus: Drogbával alkudoznak, Llorentét ingyen vadásznák le

Vágólapra másolva!
2012.12.12. 11:07
A La Gazzetta dello Sport értesülései szerint megkezdődött az alkudozás a klasszis centert kereső Juventus és a Sanghaj Senhua távozni kívánó csatára, Didier Drogba között.

Az olasz szaklap úgy tudja, a Juventus első lépésben a 2013–2014-es szezon végéig szóló, másfél éves szerződést ajánlott Drogbának, aki viszont 2015-ig szeretne aláírni – kérdés, hogy a 34 éves csatárnak hajlandó-e hosszú távú szerződést adni a Juve. Ha Drogba érkezik, akkor rövid távon a Juve így is kénytelen lesz nélkülözni szolgálatait, hisz a csatár az Afrikai Nemzetek Kupájára utazik januárban.

A Juventus képviselői közben tárgyalnak a Bilbao spanyol válogatott csatárával, a jelenleg mellőzött Fernando Llorentével is, akit – lejáró szerződésű játékosként – a nyáron ingyen szerezhetnek meg. Llorentének szezononként négymillió eurós fizetést és négyéves szerződést ajánl a Juventus a Gazzetta szerint.

Legfrissebb hírek

Xhaka Sunderlandben folytatja; szerződést bontott a volt válogatott védő a Sepsivel – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
1 órája

A Leverkusen kulcsemberével erősített a Premier League újonca – hivatalos

Angol labdarúgás
5 órája

Megoszlott olvasóink véleménye a Dominik-névadásról

Magyar válogatott
5 órája

Óriási költekezést csap az Atlético – a végszámlát már a szaúdi tulajdonos rendezi?

Spanyol labdarúgás
6 órája

Thomas Müller Kanadába szerződik; Neymar európai klubbal tárgyal – keddi transzferhíradó

Minden más foci
18 órája

Európa-liga: megbüntette az Athletic Bilbaót az UEFA

Európa-liga
Tegnap, 17:00

Szoboszlai-hatás? Évek óta a Dominik a legnépszerűbb fiúnév Magyarországon

Magyar válogatott
Tegnap, 15:12

Bombaerős szabadrúgás, videón Bolla Bendegúz védhetetlen gólja

Légiósok
Tegnap, 9:46
Ezek is érdekelhetik