Találatok a Salamanca címkére

Találatok száma: 12

Női kosár Euroliga: a Sopron Salamancában is kikapott, veszélyben a csoportelsőség

2023-02-01 22:29:42

Nem tudott revansot venni a decemberi zakóért a Sopron Basket a Salamancának. A női kosárlabda Euroliga csoportkörének 12. fordulójában rendezett mérkőzésen a spanyol csapat 74–61-re múlta felül Gáspár Dávid együttesét.

női kosárlabda Euroliga Sopron Basket Salamanca

Női kosár Euroliga: másodszor játszhat finálét a Sopron az elitsorozatban

2022-04-08 17:28:21

A Sopron Basket bejutott a női kosárlabda Euroliga fináléjába, mivel az isztambuli négyes döntő elődöntőjében 74–69-re legyőzte a spanyol Salamancát. A Fenerbahce elleni döntőt április 10-én, vasárnap rendezik.

női kosárlabda Euroliga női kosárlabda Sopron Basket Salamanca

Női kosár Euroliga: szekszárdi vereség hosszabbításban

2022-01-26 20:15:32

A koronavírus-fertőzések által sújtott Atomerőmű KSC Szekszárd három negyed után még vezetett, végül hosszabbításban alulmaradt a spanyol Perfumerias Avenida ellen a női kosárlabda Euroliga csoportkörében. Ezzel a tizenkettedik mérkőzésén is alulmaradt a magyar együttes.

női kosár Euroliga kosárlabda Salamanca Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár Euroliga: ismét a Jekatyerinburg ünnepelhetett

2021-04-18 20:14:34

Az egymást követő harmadik befejezett kiírást is megnyerte az orosz sztárcsapat, vagyis 2018 és 2019 után 2021-ben is győzött a Jekatyerinburg, amely ellen nagyon jó teljesítménnyel rukkolt ki a döntőben a spanyol Salamanca.

női kosár Euroliga UGMK Jekatyerinburg Salamanca

Női kosár Euroliga: 11 pontos vereség, a bronzért játszhat a Sopron

2021-04-16 21:36:55

A Sopron 72–61-re kikapott a Salamancától a női kosárlabda Euroliga isztambuli négyes döntőjének második elődöntőjében, így vasárnap a bronzéremért játszhat a házigazda török Fenerbahcéval. A spanyol együttes az orosz Jekatyerinburggal vívja majd a döntőt.

Női kosár Euroliga: nézők előtt a salamancai negyeddöntő

2021-03-10 11:40:06

Nézők előtt kerül sor jövő héten Salamancában a női kosárlabda Euroliga egyik negyeddöntős tornájára – MTI. A másik viadalt a Sopron Basket rendezi.

női kosárlabda Euroliga koronavírus Sopron Basket Salamanca

Női kosár Ek: esélye sem volt a Győrnek a Salamanca ellen

2019-12-04 18:20:37

A spanyol Salamanca 67–35-re legyőzte az Uni Győrt a női kosárlabda Európa-kupa F-csoportjának 6. fordulójában.

női kosár Európa-kupa női kosár Ek Uni Győr Salamanca PEAC Aluinvent DVTK

Női kosár Euroliga: a Sopron 17 ponttal kikapott

2017-02-08 22:11:18

Az Uniqa Sopron 84–67-re kikapott a Salamanca otthonában a női kosárlabda Euroliga B-csoportjának 12. fordulójában.

női kosárlabda Euroliga Uniqa Sopron Salamanca

A pályán újraélesztett Miguel García nem játszhat többé

2010-10-25 15:57:58

Miguel García az orvosok gyors közbelépésének köszönhetően túlélte a szívrohamot, amelyet a Salamanca Betis elleni bajnokiján szenvedett el, és az állapota stabil, de soha többé nem léphet pályára. A játékos szíve 25 másodpercig nem dobogott, de szerencsére a közelben volt egy defibrillátor...

szívroham spanyol labdarúgás labdarúgás Salamanca Miguel García

Spanyolország: a pályán kellett újraéleszteni a Salamanca játékosát

2010-10-24 14:19:43

Miguel García, a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Salamanca játékosa rosszul lett a Real Betis elleni mai bajnokin, és az orvosoknak a pályán kellett újraéleszteniük a futballistát.

spanyol labdarúgás labdarúgás Salamanca Real Betis

Vickie Johnson volt a Pécs húzóembere

2006-12-08 16:56:18

A női kosárlabdázók legrangosabb nemzetközi kupasorozatában, az Euroliga küzdelmeiben az ötödik fordulóban a együttese hazai pályán nyolc ponttal verte a spanyol Halcon Avenida Salamanca gárdáját.