Találatok a Montpellier címkére

Találatok száma: 323

Férfi kézi BL: a Montpellier legyőzte Máthé Dominikékat is

2021-11-17 21:36:47

Máthé Dominik csapata, az Elverum 37–30-ra kikapott hazai pályán a Montpellier-től a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának hetedik fordulójában. Leimeter Csaba együttese, a PPD Zagreb 30–30-as döntetlenre végzett a Meskov Breszttel.

férfi kézilabda BL férfi kézilabda férfi kézi BL PPD Zagreb Máthé Dominik Montpellier

Válogatott: a bombagóljairól is híres Zombori Sándor túl van a hetvenen

2021-11-06 10:30:48

A korszakos középpályást Pécsen, Angyalföldön és Franciaországban is nagy becsben tartják.

magyar válogatott Zombori Sándor Vasas PMFC Montpellier

Férfi kézi BL: a Kiel a Vardar, a Kielce a PSG ellen nyert

2021-10-27 16:21:59

A Kielce megnyerte a PSG elleni rangadót a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában. A másik nyolcasban a Kiel Szkopjéban, a Montpellier Zágrábban győzött.

kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda Vardar Szkopje THW Kiel PSG kézilabda

Férfi kézilabda BL: győzött a Montpellier és a Kielce

2021-10-13 22:03:30

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában a Montpellier 31–25-re legyőzte a Vardar Szkopjét. A B-csoportban a Vive Kielce 37–28-as diadalt aratott a Flensburg felett.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája Vardar Montpellier Kielce Flensburg

Ligue 1: a Nice a dobogón éjszakázhat, a Montpellier újra ikszelt

2021-10-02 22:09:18

A Nice hazai pályán 2–1-re nyert a Brest ellen a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 9. fordulójában, ezzel megelőzte a majd csak vasárnap pályára lépő Marseille-t, és a harmadik helyen áll jelenleg. A Montpellier a Strasbourgot fogadta, a meccs 1–1-es döntetlent hozott.

francia labdarúgás Strasbourg Nice Montpellier Ligue 1 Brest

Ligue 1: nyolcból nyolc, a PSG a Montpellier-t is legyőzte

2021-09-25 20:15:19

A Paris Saint-Germain 2–0-ra legyőzte a Montpelliert-t a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 8. fordulójában. Az Olympique Lyon hazai pályán játszott döntetlent.

francia labdarúgás Strasbourg St.-Étienne PSG Olympique Lyon Nice

Ligue 1: Messi a Montpellier elleni bajnokin sem léphet pályára

2021-09-24 14:15:22

A Paris Saint-Germain hatszoros aranylabdás sztárja, Lionel Messi a Lyon elleni francia bajnokin szenvedett kisebb térdsérülést, így kihagyta a Metz elleni, szerdai bajnokit, a párizsi klub pedig pénteken megerősítette, hogy a hétvégi, Montpellier elleni meccsen sem lesz bevethető.

Párizs Paris Saint-Germain PSG Montpellier Lionel Messi Ligue 1

Ligue 1: kétgólos győzelmet aratott otthon a Montpellier

2021-09-12 14:09:49

A Montpellier 2–0-ra nyert otthon a Saint-Étienne ellen a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 5. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Saint-Étienne Montpellier Ligue 1

Ligue 1: kétgólos hátrányból fordított a Marseille

2021-08-08 22:38:43

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) nyitó fordulójának záró mérkőzésén a Marseille 0–2-ről fordítva győzte le 3–2-re idegenben a Montpellier-t.

labdarúgás francia labdarúgás francia foci Montpellier Marseille Ligue 1

Felkészülés: Willi Orbánék kikaptak a Montpellier-től

2021-07-23 20:22:06

Pénteken több légiósunk klubja is felkészülési mérkőzést játszott. Gulácsi Péter, Szoboszlai Dominik és Willi Orbán együttese, a német RB Leipzig 4x30 perces mérkőzésen 2–1-re kikapott a francia Montpellier-től.

Willi Orban Vinícius Paulo RB Leipzig Montpellier Mainz Liverpool

Francia Kupa: Neymart sárga lap miatt tiltották el a döntőről

2021-05-15 11:00:26

Egy mérkőzésre szóló eltiltást kapott Neymar, a Paris Saint-Germain brazil labdarúgója, így szerdán nem játszhat a Francia Kupa döntőjében.

sárga lap labdarúgás francia labdarúgás francia foci eltiltás Paris Saint-Germain

Francia Kupa: a PSG tizenegyespárbajban győzött az elődöntőben

2021-05-12 22:58:31

A Paris Saint-Germain 2–2-es döntetlent játszott a Montpellier-vel a Francia Kupa elődöntőjében, amely így tizenegyespárbajjal zárult – a párizsiak 6–5-re bizonyultak jobbnak riválisuknál, s ők jutottak be a fináléba.

francia labdarúgás francia foci Paris Saint-Germain PSG Montpellier Francia Kupa

Ligue 1: közelebb került a BL-selejtezőhöz a Monaco

2021-05-09 17:04:39

Parádés meccsen brillírozott a Nice a francia első osztályú labdarúgó-bajnokságban vasárnap: noha 1–2-es állásnál, az 52. percben emberhátrányba került, fordított, és 3–2-re legyőzte a Brestet. A délutáni programban a Monaco, a Saint-Étienne, az Angers, a Nimes és a Montpellier is nyert.

francia labdarúgás francia foci Strasbourg Saint-Étienne Nimes Nice

Ligue 1: pontot mentett a Lille, de a PSG felzárkózhat rá

2021-04-16 22:12:21

A listavezető Lille 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a Montpellier-vel a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 33. fordulójának nyitó mérkőzésén pénteken.

Montpellier Lille Ligue 1

Ligue 1: megvan Mbappé 21. gólja, magabiztos PSG-siker

2021-04-10 18:54:55

Fölényes, 4–1-es győzelmet aratott a Paris Saint-Germain a Strasbourg felett a francia első osztályú labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában. Az esti mérkőzésen a Marseille izgalmas mérkőzésen 3–3-as döntetlent játszott a Montpellier otthonában.

PSG Montpellier Marseille Ligue 1 Paris Saint-Germain Strasbourg

Ligue 1: az Olympique Marseille simán legyőzte a sereghajtót

2021-04-04 19:42:19

A francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 31. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén a kiesés ellen harcoló Lorient fontos győzelmet aratott a közvetlen riválisának tekinthető Brest ellen, míg az Angers vendégeként ikszelő Montpellier immár kilenc mérkőzés óta nem szenvedett vereséget. Az utolsó vasárnapi mérkőzésen az Olympique Marseille mindkét félidőben egy gólt szerezett, így 2–0-ra legyőzte a sereghajtó Dijont.

Montpellier Lorient Ligue 1

Ligue 1: Mavididi duplájával nyert a Montpellier

2021-02-21 15:09:51

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 26. fordulójának vasárnapi játéknapján a Montpellier hazai pályán 2–1-re legyőzte a Rennest.

labdarúgás francia labdarúgás francia foci Rennes Montpellier Ligue 1

FFT: a védő, akinek fegyvert szegeztek a fejéhez

2021-02-14 20:11:15

Hiába töltötte be a 43-at a brazil középhátvéd, Hilton továbbra is helyet kap Mbappé és társai ellen a Ligue 1-ben. Pedig egy évtizede még fegyverrel is megfenyegették.

Montpellier Hilton FourFourTwo FFT

Ligue 1: a szurkolói erőszak miatt elmarad az OM-meccs

2021-01-30 18:38:58

Az Olympique Marseille edzőközpontját ért szurkolói támadás következtében elhalasztották a szombat estére kiírt OM–Rennes mérkőzést a francia labdarúgó-bajnokságban.

Rennes Montpellier Marseille Ligue 1 Lens

Ligue 1: Mbappé és Neymar is betalált, hengerelt a PSG

2021-01-22 22:53:33

A PSG a 19. percben emberelőnybe került, és ezt ki is használta: Neymarék 4–0-ra kiütötték vendégüket, a Montpellier-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 21. fordulójának pénteki mérkőzésén.