Találatok a Montpellier címkére

Találatok száma: 365

Ligue 1: idegenben nyert a Monaco; győzött a Nice

2022-11-06 17:04:38

A francia első osztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 14. fordulójának vasárnapi játéknapján az AS Monaco idegenben 2–0-ra legyőzte a Toulouse-t, a Nice pedig hazai pályán verte meg 1–0-ra a Stade Brestet.

Toulouse Reims Nice Nantes Montpellier Monaco

Ligue 1: tovább folytatja parádés sorozatát a Rennes

2022-10-30 16:57:39

Minden sorozatot figyelembe véve zsinórban tizennegyedik mérkőzésén őrizte meg veretlenségét a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 13. fordulójában a Rennes, amely hazai pályán könnyedén győzött a Montpellier ellen. Az FTC Európa-ligás csoportellenfele, az AS Monaco tizenegyes hibázva is 2–0-ra nyert az utolsó helyezett Angers ellen, míg a Nantes a Clermont-nal, a Brest a Reimsszel osztozkodott a pontokon.

francia foci Wissam Ben Yedder Rennes Reims Nantes Montpellier

Ligue 1: nagy, de szerencsés góllal nyert a Lens Marseille-ben

2022-10-22 18:14:16

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában a Lyon 2–1-re győzött a Montpellier ellen, a Lens pedig idegenben verte meg 1–0-ra az Olympique Marseille-t.

videó Montpellier Lyon Ligue 1 Houssem Aouar Elye Wahi

Ligue 1: megszakadt a Lorient nagy sorozata, a Lensé még él

2022-10-15 17:35:48

Hat győzelem után megszakadt a Lorient nagy sorozata a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1): a bretonok hazai pályán nem bírtak a Reims legénységével, a szombat kora esti meccs nem hozott gólt. Késő este a Lens 1–0-ra legyőzte a Montpellier-t, saját közönsége előtt továbbra is hibátlan, és feljött a harmadik helyre.

Reims Montpellier Lorient Ligue 1 Lens

Ligue 1: nyert a Monaco, már csak egy pontra a PSG-től a Lorient

2022-10-09 16:34:18

Elvitte a három pontot az AS Monaco a Montpellier otthonából a francia első osztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 10. fordulójának vasárnapi játéknapján. A Ferencváros El-ellenfele ezzel már az ötödik helyet foglalja el hazája bajnokságában. Tovább folytatta remek sorozatát a Lorient, újabb győzelmének köszönhetően már csak egy pontra van a listavezető Paris Saint-Germaintől.

Troyes Strasbourg Nice Montpellier Monaco Lorient

Ligue 1: hat gól és könnyes balhé Toulouse-ban

2022-10-02 17:01:19

A francia élvonal 9. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzései közül a Toulouse–Montpellier találkozó igencsak eseménydúsra sikeredett: egyrészt, a vendégek szereztek vezetést, amire a hazaiak négy góllal válaszoltak a második félidő elejéig, aztán a látogatók drukkerei miatt rövid időre félbe is szakadt a meccs, amelyet hazaiak emberhátrányban befejezve is megnyertek.

szurkolói rendbontás Toulouse Montpellier Ligue 1

Ligue 1: ollózós góllal nyert a Nice; a Rennes kiütötte az Auxerre-t

2022-09-11 17:26:51

A Lorient hátrányból legyőzte a Nantes-ot a francia első osztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 7. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén. Az Ajaccio viszont továbbra sem tudta megtörni rossz sorozatát, a korzikaiak 1–0-s vereséget szenvedtek a Nice-től. Sokáig 1–0-ra vezetett a Rennes az Auxerre ellen, azonban a második félidőben a hazaiak rákapcsoltak, és még négyszer megzörgették a vendégek hálóját.

Toulouse Reims Nice Nantes Montpellier Lorient

Ligue 1: kapushiba ellenére nyerni tudott a Lille, győzött a Monaco is

2022-09-04 13:59:05

A Lille 3–1-re nyert a Montpellier vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 6. fordulójának vasárnapi játéknapján. A Monaco, a Fradi El-csoportellenfele közel egy hónap után győzött újra.

Montpellier Lille Ligue 1

Ligue 1: 3762 nap után nyert élvonalbeli meccset az Auxerre

2022-08-21 14:55:37

Az Auxerre 2–1-re győzött a Montpellier vendégeként a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 3. fordulójának vasárnapi játéknapján, azaz 1996 bajnokcsapata 3762 nap után újra élvonalbeli sikert ünnepelhetett. A meccs négy kiállítást hozott, de villant a piros máshol is, a Nice például – amely három forduló után nyeretlen – szintén kilenc emberrel fejezte be az 1–0-ra elveszített clermont-i meccsét.

francia foci Reims Montpellier Clermont Foot Auxerre Strasbourg

Ligue 1: Neymar duplázott, Mbappé góllal tért vissza

2022-08-13 18:19:39

Két fellépés után is hibátlan a Paris Saint-Germain: a címvédő hazai pályán 5–2-re megverte a Montpellier-t a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén. A nyitányon góllal és három gólpasszal jelentkező Neymar ezúttal kétszer talált a kapuba, és lőtt egy gólt Kylian Mbappé is. A játéknap másik meccsén a Monaco a 16. perctől emberhátrányban játszott, tizenegyest rontott, óriási hibából született góllal mégis pontot mentett a Rennes ellen (1–1).

Rennes Renato Sanches Renato Sa PSG Neymar Montpellier

Ligue 1: nem okozott gondot az újonc a Lille-nek

2022-08-07 17:17:25

Már a harmadik percben 2–0-ra vezetett a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) nyitó fordulójában az újonc Auxerre ellen a Lille, amely sima győzelemmel kezdte a 2022–2023-as idényt. A Montpellier és a Lens is nagy csatában győzte le a Troyest és a Brestet, míg az Angers és a Nantes nem bírt egymással.

francia foci francia bajnokság Troyes Nantes Montpellier Lille

FTC: Laidouni a francia élvonalba igazolhat – sajtóhír

2022-06-08 19:44:45

Az allezpaillade.com oldal arról számolt be, hogy a tunéziai Foot24 értesülése szerint Aissa Laidouni, a Ferencváros labdarúgója a francia élvonalba igazolhat a Montpellier-hez.

Montpellier Ligue 1 Fradi Ferencváros FTC Aissa Laidouni

Férfi kézi BL: a Kielce kettős győzelemmel jutott be a final fourba

2022-05-18 21:11:49

A lengyel Kielce 30–22-re legyőzte a francia Montpellier-t a férfi kézilabda BL-negyeddöntő második, hazai mérkőzésén, így 61–50-es összesítéssel bejutott a kölni négyes döntőbe.

kézilabda férfi kézilabda BL férfi kézilabda Montpellier Kielce

Férfi kézi BL: a Kielce Montpellier-ben tett nagy lépést a final four felé

2022-05-12 19:20:50

A lengyel Kielce szinte végig vezetve győzött (31–28) Montpellier-ben a férfi kézilabda BL-negyeddöntő első mérkőzésén.

kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda Montpellier kézilabda Montpellier

Ligue 1: emberhátrányban nyert simán a Brest

2022-05-01 16:41:15

A Brest, a Reims, a Monaco és a Nice is győzött vasárnap a francia első osztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 35. fordulójában, amelyben a Metz kétgólos előnyt bukott el a Montpellier ellen a végjátékban – 2–2 lett a találkozó végeredménye.

francia foci Reims Montpellier Monaco Metz Ligue 1

Ligue 1: a Lyon másodjára nem engedte visszakapaszkodni a Montpellier-t

2022-04-23 18:26:35

A francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 34. fordulójának nyitó mérkőzésén hiába kapaszkodott vissza a Montpellier 0–2-ről, az Olympique Lyon végül 5–2-re nyert.

francia labdarúgás francia foci francia bajnokság Olympique Lyon Montpellier Ligue 1

Kézilabda: Terjék a Montpellier felnőttcsapatát célozza meg

2022-04-21 11:46:59

Először az utánpótlásban szeretne magának biztos helyet kiharcolni Terjék Roland, a Nemzeti Kézilabda Akadémia 17 éves játékosa, aki nyártól a 14-szeres francia bajnok, kétszeres Bajnokok Ligája-győztes Montpellier együttesében folytatja pályafutását.

kézilabda Terjék Roland Montpellier

Férfi kézi: Stas Skube mégsem a Kielcébe igazol, hanem…

2022-04-20 12:22:22

A Lomza Vive Kielce helyett a Montpellier-hez szerződik Stas Skube, a Meskov Breszt kézilabdázója – számolt be róla a lengyel és a francia klub a hivatalos honlapján.

kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája Montpellier Kielce

Férfi kézi: a NEKA tehetsége a Montpellier-hez igazolt

2022-04-14 12:02:54

Terjék Roland, a Nemzeti Kézilabda Akadémia (NEKA) tizenhét esztendős tehetsége hároméves szerződést kötött a kétszeres Bajnokok Ligája-győztes Montpellier-vel.

férfi kézilabda Terjék Roland NEKA Montpellier

Ligue 1: a 90. percben mentett pontot a Lyon; győzött az OM

2022-04-10 20:28:24

A Lyon 1–1-es döntetlent játszott a Strasbourg ellen idegenben, míg a Marseille 2–0-ra legyőzte a Montpellier-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 31. fordulójának vasárnapi játéknapján.