Találatok a Monaco címkére

Találatok száma: 1096

El: Szalai Attila játszott, a Fenerbahce kikapott, és kiesett

2021-11-25 22:27:36

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 5. fordulójában a Fenerbahce 1–0-s vereséget szenvedett az Olympiakosz Pireusztól, amivel eldőlt, hogy a török együttes már nem juthat be az El nyolcaddöntőjébe. Szalai Attila csereként jutott szóhoz, a 78. percben lépett pályára a Fenerben.

Szalai Attila Sturm Graz Sparta Praha Real Sociedad Rangers PSV

Ligue 1: 2–0-ról, emberfórban sem tudott nyerni a bajnok

2021-11-19 19:27:32

Nem bírt egymással a legutóbbi bajnokság arany- és bronzérmese: a címvédő Lille 2–2-re végzett a Monaco vendégeként a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 14. fordulójának péntek esti nyitányán.

Monaco Lille Ligue 1

Ligue 1: 44 éve nem volt ilyen góleső a francia élvonalban

2021-10-31 18:48:36

Már csak egy nyeretlen csapat található a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) tabelláján, miután a Saint-Étienne sanyarú sorsában eddig osztozó Brest vasárnap 2–0-ra legyőzte a Monacót. A gólok ezúttal is potyogtak, ami egy szurkolói szempontból örvendetes statisztikai érdekesség kibányászására adott alkalmat: a Stats Foot kimutatása szerint az 1976–77-es kiírás óta a mostani az első olyan idény, amelyiknek első 12 fordulója mindegyikében legalább 25 gól született.

Monaco Ligue 1 Jimmy Briand Brest Bordeaux

Ligue 1: Kínában játszhat bajnokit az AS Monaco a Lyonnal – sajtóhír

2021-10-22 12:42:57

Az AS Monaco és az Olympique Lyon francia labdarúgó-bajnoki mérkőzést játszhat Kínában – írta a párizsi L'Équipe.

francia labdarúgás francia foci Olympique Lyon Monaco Ligue 1

El: Toko Ekambi volt a hős, hétgólos meccsen nyert Prágában a Lyon

2021-10-21 21:55:22

Fordulatos mérkőzésen győzte le az Olympique Lyon a Sparta Prahát a labdarúgó Európa-liga 2021–2022-es kiírásának csoportkörében. A francia együttes kétgólos hátrányból, a hajrában emberhátrányban futballozva húzta be a három pontot, ezzel három forduló után hibátlanul vezeti az A-csoportot. A West Ham United pontrúgásai az El-ben is életveszélyesnek bizonyultak, ezúttal a Genk kapott komoly leckét David Moyes gárdájától. A Monaco a 89. percben viccelte meg a PSV-t.

West Ham United PSV Eindhoven Napoli Monaco Lyon Frankfurt

Ligue 1: otthon vesztette el veretlenségét a Marseille

2021-09-26 16:06:18

Elvesztette veretlenségét az Olympique Marseille a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2021–22-es idényében: az OM Dimitri Payet duplájával még egyenlített, de a vendég Lens végül 3–2-re megnyerte a 8. forduló vasárnap késő esti mérkőzését, és feljött a tabella második helyére.

Marseille Ligue 1 Monaco

El: a Napoli kétgólos hátrányból mentett pontot a Leicester City ellen

2021-09-16 21:31:27

A Leicester City hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Napolival a labdarúgó Európa-liga C-csoportjában. A Szalai Attilával felálló Fenerbahce eközben Frankfurtban ikszelt.

Sturm Graz Sparta Praha Real Sociedad Rangers PSV Eindhoven Olympique Lyon

Ligue 1: Neymar és Messi nélkül is kiütéssel nyert a PSG

2021-09-11 16:37:10

A Paris Saint-Germain 4–0-ra legyőzte az eddig veretlen újoncot, a Clermont-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 5. fordulójának szombati játéknapján, és továbbra is százszázalékos mérleggel vezeti a tabellát.

PSG Monaco Marseille Ligue 1 Kylian Mbappé Clermont Foot

Kiárusítás Monacóban, a Sporting CP-vel üzletelt a PSG

2021-09-03 22:22:04

A futball szerelmesei egy időre megszabadulnak az átigazolási hírek által jelentett stressztől, de csak a téli időszak kezdetéig. A Ligue 1-ben természetesen a PSG volt a főszereplő a nyáron, a bajnok Lille és a bronzérmes Monaco gyengülni látszik, ügyesen tett-vett ellenben a Marseille.

spanyol átigazolás portugál átigazolás nyári transzfersorozat nemzetközi átigazolás francia átigazolás PSG

Ligue 1: az Angers és a Clermont jelenleg a top 3-ban van

2021-08-29 14:39:40

A Monaco és a címvédő Lille is megszerezte első győzelmét a francia első osztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) új idényében, de egyéb érdekesség is történt a negyedik fordulóban vasárnap: az Angers a Rennes ellen nyert 2–0-ra, ezzel jelenleg a tabella élén áll, a Clermont a Metzcel szemben elért 2–2-es döntetlent követően a harmadik pozícióba lépett elő.

francia foci Sofiane Diop Monaco Ligue 1

BL: elképesztő góllal ejtette ki a Sahtar a Monacót

2021-08-25 23:32:10

A Sahtar foglalta el az utolsó szabad pozíciót a Bajnokok Ligája főtábláján: az ukrán csapat hazai pályán kétgólos hátrányból állt fel a helyzetek tömkelegét kihagyó Monaco ellen szerda este, és végül egy hosszabbításbeli öngólnak köszönhette a továbbjutást érő 2–2-es döntetlent. A hercegségbeliek az Európa-liga főtábláján folytatják.

Sahtar Doneck Monaco Bajnokok Ligája

BL: történelmet írt a Sheriff – moldovai csapat a főtáblán

2021-08-25 21:02:22

A Sheriff Tiraspol 0–0-ra végzett a Dinamo Zagreb vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája rájátszásának szerdai játéknapján, megőrizte összesítésbeli előnyét, és története során először bejutott a sorozat csoportkörébe. A Salzburg idegenben is legyőzte a Bröndbyt, míg a 32-es főtábla utolsó szabad helyét a Sahtar foglalta le, amely a szerdai visszavágón kétgólos hátrányból állt fel vendége, a Monaco ellen, és a hosszabbításban született öngólnak köszönhette a továbbjutást érő 2–2-es döntetlent. A csoportbeosztást csütörtökön készítik el Isztambulban, a ceremónia 18 órakor kezdődik – honlapunk élőben követi majd az eseményeket.

Sheriff Tiraspol Sahtar Doneck Red Bull Salzburg Monaco Dinamo Zagreb Bröndby

Milan: kölcsönvették a Monaco olasz válogatott csatárát

2021-08-25 20:01:09

Egy évre kölcsönvette Pietro Pellegrit a Milan labdarúgócsapata a Monacótól. A megállapodás vételi opciót is tartalmaz – számolt be róla az olasz klub a hivatalos honlapján.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Pietro Pellegri Monaco Milan

Ligue 1: a Monaco kikapott a Lenstól, a Lille is nyeretlen

2021-08-21 18:55:06

Továbbra is nyeretlen a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2021–2022-es idényében a Monaco, amely a 3. fordulóban hazai pályán 2–0-ra kikapott a Lenstól. A címvédő Lille-nek sincs még győzelme ebben az évadban, mivel csak 1–1-es döntetlen játszott a Saint-Étienne-nel.

Monaco Ligue 1 Lens Franciaország

BL: a Sheriff lemosta a Dinamo Zagrebet, itt a nagy esély!

2021-08-17 19:59:42

A Sheriff Tiraspol hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Dinamo Zagrebet a labdarúgó Bajnokok Ligája playoffjának keddi játéknapján, azaz nagyon jó az esélye arra, hogy története során először bejusson a BL csoportkörébe. A Monaco elleni idegenbeli sikerével (1–0) nagy lépést tett a főtábla felé a Sahtar Doneck is, míg a Salzburg a 90. percben szerzett góllal gyűrte le 2–1-re a sokáig vezető Bröndbyt.

El: a Sparta Praha zárt kapuk mögött kezdi a csoportkört

2021-08-16 18:48:14

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) hétfői büntetése miatt a Sparta Praha zárt kapus mérkőzéssel kezdi meg szereplését az Európa-liga csoportkörében.

Sparta Praha Monaco Európa-liga

Ligue 1: két meccs után egy pont – beragadt a Monaco

2021-08-13 19:12:37

Még mindig nem képes lendületbe jönni a Monaco a francia labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1): a hercegségbeliek 1–0-ra kikaptak a Lorient vendégeként a 2. forduló péntek késő esti nyitányán, azaz finoman fogalmazva sem sikerült a főpróbájuk a Sahtar Doneck elleni BL-playoffra.

Monaco Lorient Ligue 1

Ligue 1: harmadszor sem nyert a Monaco a bajnoki rajton

2021-08-06 21:09:39

Nem tudott nyerni a legutóbbi bronzérmes a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2021–2022-es idényének péntek esti nyitányán: a Monaco csak 1–1-es döntetlenre volt képes vendége, az előző idény végén osztályozón benn maradó Nantes ellen.

Nantes Monaco Ligue 1

Hertha: PL-győztes támadót igazoltak Dárdaiék – hivatalos

2021-07-27 11:18:25

A német élvonalbeli Hertha BSC a hivatalos honlapján bejelentette a montenegrói válogatott Sztevan Jovetics szerződtetését.

német átigazolás nemzetközi átigazolás francia átigazolás Sztevan Jovetics Monaco Hertha

Milan: szenegáli válogatott védőt igazoltak – hivatalos

2021-07-18 14:23:11

A 24 éves Fodé Ballo-Touré az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő AC Milanban folytatja. A balhátvéd az AS Monacótól érkezik a klubhoz – számolt be róla a Milan honlapja.