Képek: újabb apartmant vásárolt Lionel Messi a floridai metropoliszban

Újabb apartmant vásárolt Lionel Messi a floridai metropoliszban, a hétmillió dollár értékű ingatlanhoz hat medence, borospince és saját szakács is jár.

spanyol labdarúgás spanyol foci luxus Miami Lionel Messi Barcelona

F1: Miami jövőre csatlakozik a versenynaptárhoz – hivatalos

2021-04-18 11:04:50

A Formula–1 vezetősége hivatalosan bejelentette, hogy Miami 2022-ben csatlakozik a versenynaptárhoz, vagyis jövőre két helyszínen is futamot rendeznek az Egyesült Államokban.

Miami Liberty Media Formula–1 F1

Tenisz: Roger Federer kihagyja a miami tenisztornát

2021-03-02 11:20:36

Nem indul a március 24-én kezdődő miami férfi teniszversenyen a 20-szoros Grand Slam-győztes svájci Roger Federer, aki ezt az időszakot is arra használja majd fel, hogy jobb térdének két műtétje után tovább folytassa a felépülését.

Roger Federer Miami ATP

MLS: a The Last Dance inspirálta – Beckhamről is sorozat készülhet

2020-08-04 09:29:09

A nagysikerű The Last Dance-hez hasonló dokumentumfilm-sorozat készülhet David Beckham életéről, sőt, az angol labdarúgó-legenda már a gyártókkal is tárgyal.

sorozat dokumentumfilm The Last Dance Netflix Miami David Beckham

Maldív-szigetek, Miami, Dubai – így pihennek a PL-sztárok

2020-02-05 14:14:46

A Premier League-ben több csapat számára is elérkezett a pihenő ideje: a Leicester City február 14-én, a Liverpool február 15-én, az Arsenal február 16-án, a Chelsea és a Manchester United csak február 17-én lép pályára legközelebb. Ezt sokan ki is használják – nézzük, mit csinálnak a sztárfutballisták a szünetben!

angol labdarúgás Virgil van Dijk Trent Alexander-Arnold Roberto Firmino Premier League Pierre-Emerick Aubameyang

J-Lo és Shakira is készül már a Super Bowlra – KÉPEK

2020-01-31 09:57:54

A Super Bowl félidei showjának két sztárfellépője, Jennifer Lopez és Shakira is megérkezett már az NFL nagydöntőjének helyszínére, Miamiba. A két énekesnő csütörtökön a floridai városban található Hilton szállóban sajtótájékoztató keretében szűkszavúan mesélt arról, mi várható a műsorban.

Super Bowl 2020 Super Bowl Shakira NFL Miami Jennifer Lopez

F1: a Liberty Media ragaszkodik a miami versenyhez, a helyiek közel sem

2020-01-26 14:07:37

Februárra tolták Miamiban a szavazást arról, hogy rendezzenek-e a közeljövőben F1-es versenyt. A Liberty Media évek óta szeretné, ha a floridai város a második amerikai helyszínként kerülne be a versenynaptárba, ám lehet, hogy le kell mondaniuk erről a tervükről.

Miami Liberty Media F1

F1: még egy lépéssel közelebb a megvalósításhoz a Miami Nagydíj

2019-10-16 11:51:41

A felek együttműködési szándéknyilatkozatot írtak alá, így 2021-től Miamiban is lehet Formula–1-es futam.

Miami F1 F1 Amerikai Nagydíj

Tenisz: Fucsovics legyőzője már az elődöntőben Miamiban

2019-03-28 07:37:07

Az ötödik helyen kiemelt cseh Karolína Plísková és meglepetésre a kanadai Felix Auger-Aliassime – Fucsovics Márton korábbi legyőzője – is bejutott az elődöntőbe a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán.

tenisz WTA Miami Miami Karolína Plísková Felix Auger-Aliassime ATP Miami

Tenisz: továbbjutott Miamiban a háromszoros bajnok Azarenka

2019-03-20 23:04:25

A háromszoros bajnok Viktorija Azarenka a második fordulóba jutott a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz Viktorja Azarenka Miami

Girona: a klub fizetheti 1500 szurkoló Amerikába utazását

2018-09-06 18:28:49

Mint korábban beszámoltunk róla, a Girona–Barcelona lehet az első olyan spanyol élvonalbeli labdarúgó bajnoki mérkőzés, amit a tengerentúlon játszanak. Spanyol sajtóhírek szerint a klub kész fizetni 1500 gironai szurkoló utazási költségét és szállását egy éjszakára egy hotelben. Ennyire azért nem egyszerű a sztori, hiszen 500 euró (mintegy 160 ezer forint) visszatérítendő foglaló befizetésére van szüksége ennek igénybe vételéhez.

Miami La Liga Girona Egyesült Államok Barcelona

Kép: rózsaszín, fekete – ilyen lesz Beckham csapatának logója?

2018-08-19 09:41:55

Az angol válogatott és a Manchester United korábbi középpályása, David Beckham Indonéziában, Sumba szigetén tanította futballozni a helyi gyerekeket, akik lelkesen figyelték a volt klasszis tanácsait és mozdulatait.

Miami MLS David Beckham

F1: egy évvel később debütál a Miami Nagydíj – hivatalos

2018-07-24 15:03:24

Mivel az első tervek a Miamiban kialakított utcai pályáról sokak tetszését nem nyerték el, a Liberty Media úgy döntött, hogy átgondolja a vonalvezetést, és 2020-ra tolja el a második amerikai verseny tervezett debütálását.

Sean Bratches Miami Liberty Media F1

Tenisz: Wozniacki jövőre bojkottálhatja a Miami Opent

2018-04-19 13:29:48

Caroline Wozniacki jövőre bojkottálhatja a Miami Opent, a női tenisz-világranglista második helyén álló dán játékos ugyanis úgy ítélte meg, hogy a szervezők nem vették komolyan az őt és családját ért halálos fenyegetéseket.

tenisz WTA Miami WTA Miami Caroline Wozniacki

Tenisz: Sloane Stephens a női bajnok Miamiban

2018-04-01 00:10:13

A hazai közönség előtt szereplő Sloane Stephens nyerte a miami kemény pályás tenisztorna női versenyét, mivel a szombati fináléban két játszmában legyőzte a lett Jelena Ostapenkót.

tenisz Sloane Stephens Miami Jelena Ostapenko

Tenisz: Ostapenko nagy küzdelemben a négy között Miamiban

2018-03-28 23:12:45

Jelena Ostapenko elődöntőbe jutott a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz Miami Jelena Ostapenko

Tenisz: Kevin Anderson sima győzelemmel mutatkozott be

2018-03-25 13:34:27

A hatodik helyen kiemelt dél-afrikai Kevin Anderson sima győzelemmel mutatkozott be a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán, a második fordulóban két szettben legyőzte a grúz Nikoloz Baszilasvilit.

tenisz Miami Kevin Anderson Garbine Muguruza

Tenisz: Benoit Paire legyőzte Novak Djokovicsot

2018-03-23 22:47:21

A francia Benoit Paire két szettben legyőzte a kilencedik kiemelt szerb Novak Djokovicsot a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna férfiversenyének második fordulójában.

tenisz Novak Djokovics Miami

F1: Miami, Vietnam és Buenos Aires is bekerülhet a naptárba

2018-03-01 11:20:13

Német sajtóértesülések szerint Miamiban és Vietnam fővárosában, Hanoiban is rendeznek futamot a jövő évtől a Formula–1-ben, s visszatérhet az Argentin Nagydíj is.

Miami Hanoi F1 F1 Buenos Aires

MLS: eldőlt, David Beckham Miamija csatlakozik a ligához!

2018-01-29 21:46:08

Miami csapattal bővül az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) mezőnye: az új klub – amely a David Beckhamhez köthető cégcsoport tulajdonában lesz – várhatóan 2020-ban játszhatja első összecsapását, és az élvonalbeli liga 25. csapata lehet.