Találatok a Huesca címkére

Találatok száma: 69

La Liga: a sereghajtó Huesca kinevezte új vezetőedzőjét

2021-01-13 16:48:31

Juan José Rojo Martín, ismertebb nevén Pacheta lett a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Huesca új vezetőedzője.

La Liga Huesca

La Liga: menesztette vezetőedzőjét a sereghajtó

2021-01-12 10:09:07

A spanyol bajnokságban újonc Huesca labdarúgócsapatának irányítói kedden menesztették a vezetőedzőt, Miguel Ángel Sánchezt, ismertebb nevén Michelt.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás edzőváltás La Liga Huesca

Visszatért Messi, győzött a Barcelona a sereghajtó ellen

2021-01-03 20:45:13

A Barcelona egyetlen góllal (1–0) nyerni tudott az Huesca vendégeként a La Liga 17. fordulójában.

online! közvetítés Lionel Messi La Liga Huesca Frenkie de Jong

La Liga: ismét Suárez – az Atlético győzelemmel zárta az évet

2020-12-30 20:00:47

Az Atlético Madrid 1–0-ra legyőzte a Getafét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 16. fordulójában.

spanyol foci La Liga Huesca Getafe Celta Vigo Atlético Madrid

La Liga: a Bilbao a hajrában döntött a sereghajtó ellen

2020-12-18 16:52:22

Az Athletic Bilbao 2–0-ra legyőzte hazai pályán az Huescát a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 14. fordulójának nyitó mérkőzésén pénteken.

spanyol foci La Liga Huesca Athletic Bilbao

La Liga: újabb iksz, a Real Sociedadon az emberelőny sem segített

2020-12-06 15:53:48

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 12. fordulójának vasárnapi játéknapján a Real Sociedad idegenben gól nélküli döntetlent játszott a 61. perctől kezdve emberhátrányban futballozó Deportivo Alavésszel.

spanyol labdarúgás Villarreal Real Sociedad Osasuna La Liga Huesca

La Liga: nem bírt az Osasuna otthon az Huescával

2020-11-20 22:39:14

Az Osasuna 1–1-es döntetlent játszott az Huescával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában.

spanyol foci Osasuna La Liga Huesca

La Liga: az Huesca továbbra is nyeretlen, de begyűjtötte 6. döntetlenjét

2020-11-07 16:37:46

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 9. fordulójában az Huesca 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán az Eibarral.

La Liga Huesca Eibar

La Liga: a Real Madrid harmadszor is legyőzte az Huescát

2020-10-31 13:03:25

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában a címvédő Real Madrid hazai pályán 4–1-re legyőzte a bennmaradásért küzdő Huescát, így harmadik nekifutásból harmadszor is két vállra fektette ellenfelét a La Ligában.

Real Madrid La Liga Huesca

Ramos jubilált, Hazard bombázott, Benzema duplázott, a Real gálázott

2020-10-31 12:55:46

közvetítés Sergio Ramos Real Madrid La Liga Karim Benzema Huesca

La Liga: megverte az újoncot is, ismét a Sociedad az élen

2020-10-25 22:45:44

A Real Sociedad 4–1-re megverte hazai pályán az újonc Huescát a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén, ezzel visszavette a vezetést a tabellán a szombaton el Clásicót nyerő Real Madridtól.

spanyol foci Villarreal Real Sociedad La Liga Huesca Granada

La Liga: ki hitte volna? Immár ötödször ikszelt az újonc...

2020-10-18 21:11:07

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 6. fordulójában játszott ötödik alkalommal döntetlent az újonc Huesca, ezúttal a Valladolidot fogadva. A másik kora esti mérkőzésen az Elche 2–0-ra győzött az Alavés otthonában. Este aztán a Real Sociedad sima sevillai sikerével a tabella élére ugrott!

La Liga Huesca Elche

La Liga: háromgólos sikert aratott hazai pályán a Real Sociedad

2020-10-03 20:23:29

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) ötödik fordulójának szombati játéknapján a Real Sociedad hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Getafét, míg az újoncok csatáján az Elche és az Huesca gól nélküli döntetlent játszott egymással. A játéknap késő esti meccsén a Real Betis a Valencia otthonában tudott 2–0-ra nyerni.

Real Sociedad La Liga Huesca Getafe Elche

La Liga: hazai pályán ikszelt az újonccal a Valencia

2020-09-26 17:40:36

A spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalának (La Liga) harmadik fordulójában a Valencia hazai pályán fogadta az újonc Huescát, és hiába volt esélyesebb, nem tudott nyerni, sőt a helyzetek alapján örülhet a döntetlennek (1–1).

Valencia La Liga Huesca

La Liga: Negredo is betalált, először nyert az újonc Cádiz

2020-09-20 18:04:53

Álvaro Negredo góljának is köszönhetően a Cádiz 2–0-ra nyert az Huesca vendégeként az újoncok csatájában a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 2. fordulójában.

Álvaro Negredo La Liga Huesca Cádiz

La Liga: Emery döntetlennel debütált a Villarreal kispadján

2020-09-13 20:30:59

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 1. fordulójában – Unai Emery debütáló mérkőzésén – a Villarreal hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az újonc Huescával. A vasárnapi játéknapon a Real Sociedad idegenben ikszelt a Real Valladoliddal (1–1), míg a Betis 1–0-ra nyert az Alavés otthonában.

spanyol labdarúgás spanyol bajnokság Villarreal Unai Emery La Liga Huesca

La Liga: tavaly kiestek, ősztől ismét első osztályúak lesznek

2020-07-17 23:42:01

A Cádiz után második csapatként az SD Huesca jutott fel a másodosztályból a spanyol labdarúgó La Ligába.

spanyol foci La Liga Huesca

Spanyol bundabotrány: hat gyanúsított áll bíróság elé

2019-05-29 13:44:37

Hat gyanúsítottat hallgatnak meg csütörtökön a kedden kirobbant spanyol labdarúgó-bundabotrány ügyében.

spanyol bundaügy bundabotrány Spanyolország Raúl Bravo Huesca

La Liga: óriási bundabotrány a spanyoloknál, többen rács mögött

2019-05-28 13:47:39

Egybehangzó spanyol lapértesülések szerint kedd délelőtt a spanyol élvonalban és másodosztályban szereplő egykori és jelenlegi labdarúgókat, klubvezetőket, klubalkalmazottakat vettek őrizetbe a spanyol rendőrök fogadási csalás miatt. A letartóztatottak közül a legismertebb korábbi futballista a 14-szeres spanyol válogatott védő, Raúl Bravo, aki hat éven át szerepelt a Real Madridnál, majd hosszú ideig volt a görög Olympiakosz játékosa is. Az őrizetbe vételről szóló híreket a spanyol rendőrség nem cáfolta, s a vizsgálatok tényét megerősítette.

La Liga: itt az év öngólja – a 19. után a sereghajtó is kiesett

2019-05-05 22:37:38

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójában a Valencia idegenben 6–2-re kiütötte az Huescát, így a sereghajtó együttes is kiesett.