Találatok a Huesca címkére

Találatok száma: 63

La Liga: nem bírt az Osasuna otthon az Huescával

2020-11-20 22:39:14

Az Osasuna 1–1-es döntetlent játszott az Huescával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában.

spanyol foci Osasuna La Liga Huesca

La Liga: az Huesca továbbra is nyeretlen, de begyűjtötte 6. döntetlenjét

2020-11-07 16:37:46

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 9. fordulójában az Huesca 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán az Eibarral.

La Liga Huesca Eibar

La Liga: a Real Madrid harmadszor is legyőzte az Huescát

2020-10-31 13:03:25

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában a címvédő Real Madrid hazai pályán 4–1-re legyőzte a bennmaradásért küzdő Huescát, így harmadik nekifutásból harmadszor is két vállra fektette ellenfelét a La Ligában.

Real Madrid La Liga Huesca

Ramos jubilált, Hazard bombázott, Benzema duplázott, a Real gálázott

2020-10-31 12:55:46

közvetítés Sergio Ramos Real Madrid La Liga Karim Benzema Huesca

La Liga: megverte az újoncot is, ismét a Sociedad az élen

2020-10-25 22:45:44

A Real Sociedad 4–1-re megverte hazai pályán az újonc Huescát a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén, ezzel visszavette a vezetést a tabellán a szombaton el Clásicót nyerő Real Madridtól.

spanyol foci Villarreal Real Sociedad La Liga Huesca Granada

La Liga: ki hitte volna? Immár ötödször ikszelt az újonc...

2020-10-18 21:11:07

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 6. fordulójában játszott ötödik alkalommal döntetlent az újonc Huesca, ezúttal a Valladolidot fogadva. A másik kora esti mérkőzésen az Elche 2–0-ra győzött az Alavés otthonában. Este aztán a Real Sociedad sima sevillai sikerével a tabella élére ugrott!

La Liga Huesca Elche

La Liga: háromgólos sikert aratott hazai pályán a Real Sociedad

2020-10-03 20:23:29

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) ötödik fordulójának szombati játéknapján a Real Sociedad hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Getafét, míg az újoncok csatáján az Elche és az Huesca gól nélküli döntetlent játszott egymással. A játéknap késő esti meccsén a Real Betis a Valencia otthonában tudott 2–0-ra nyerni.

Real Sociedad La Liga Huesca Getafe Elche

La Liga: hazai pályán ikszelt az újonccal a Valencia

2020-09-26 17:40:36

A spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalának (La Liga) harmadik fordulójában a Valencia hazai pályán fogadta az újonc Huescát, és hiába volt esélyesebb, nem tudott nyerni, sőt a helyzetek alapján örülhet a döntetlennek (1–1).

Valencia La Liga Huesca

La Liga: Negredo is betalált, először nyert az újonc Cádiz

2020-09-20 18:04:53

Álvaro Negredo góljának is köszönhetően a Cádiz 2–0-ra nyert az Huesca vendégeként az újoncok csatájában a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 2. fordulójában.

Álvaro Negredo La Liga Huesca Cádiz

La Liga: Emery döntetlennel debütált a Villarreal kispadján

2020-09-13 20:30:59

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 1. fordulójában – Unai Emery debütáló mérkőzésén – a Villarreal hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az újonc Huescával. A vasárnapi játéknapon a Real Sociedad idegenben ikszelt a Real Valladoliddal (1–1), míg a Betis 1–0-ra nyert az Alavés otthonában.

spanyol labdarúgás spanyol bajnokság Villarreal Unai Emery La Liga Huesca

La Liga: tavaly kiestek, ősztől ismét első osztályúak lesznek

2020-07-17 23:42:01

A Cádiz után második csapatként az SD Huesca jutott fel a másodosztályból a spanyol labdarúgó La Ligába.

spanyol foci La Liga Huesca

Spanyol bundabotrány: hat gyanúsított áll bíróság elé

2019-05-29 13:44:37

Hat gyanúsítottat hallgatnak meg csütörtökön a kedden kirobbant spanyol labdarúgó-bundabotrány ügyében.

spanyol bundaügy bundabotrány Spanyolország Raúl Bravo Huesca

La Liga: óriási bundabotrány a spanyoloknál, többen rács mögött

2019-05-28 13:47:39

Egybehangzó spanyol lapértesülések szerint kedd délelőtt a spanyol élvonalban és másodosztályban szereplő egykori és jelenlegi labdarúgókat, klubvezetőket, klubalkalmazottakat vettek őrizetbe a spanyol rendőrök fogadási csalás miatt. A letartóztatottak közül a legismertebb korábbi futballista a 14-szeres spanyol válogatott védő, Raúl Bravo, aki hat éven át szerepelt a Real Madridnál, majd hosszú ideig volt a görög Olympiakosz játékosa is. Az őrizetbe vételről szóló híreket a spanyol rendőrség nem cáfolta, s a vizsgálatok tényét megerősítette.

La Liga: itt az év öngólja – a 19. után a sereghajtó is kiesett

2019-05-05 22:37:38

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójában a Valencia idegenben 6–2-re kiütötte az Huescát, így a sereghajtó együttes is kiesett.

La Liga: egy ponttal gazdagodott a Villarreal és az Huesca is

2019-04-28 20:33:58

A spanyol bajnokság 35. fordulójában 1–1-es döntetlent játszott egymással a Villarreal és az Huesca, utóbbi legutóbbi hat bajnokijából ötször döntetlent játszott, míg a Villarreal három győztes bajnoki után ikszelt.

spanyol foci Villarreal La Liga Huesca

La Liga: álomgólokkal nyert a kiesés elől menekülő sereghajtó

2019-04-23 21:21:41

A 34. fordulót az utolsó helyen váró Huesca hazai pályán 2–0-ra legyőzte az Eibart a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) keddi játéknapján.

La Liga Huesca Enric Gallego Eibar Chimy Ávila

La Liga: a tartalékos Barcelona nem bírt a sereghajtóval

2019-04-13 15:33:27

Az FC Barcelona gól nélküli döntetlent játszott a sereghajtó Huescával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójában.

spanyol foci La Liga Huesca Barcelona

Barcelona: Messin kívül még öt alapember pihen szombaton

2019-04-13 07:44:49

Nemcsak az eltiltott Luis Suárez és Gerard Piqué, hanem különböző okok miatt Lionel Messi, Sergio Busquets, Sergi Roberto és Ivan Rakitic is kihagyja az FC Barcelona labdarúgócsapatának szombati, Huesca elleni idegenbeli bajnoki mérkőzését.

Sergio Busquets Sergi Roberto Luis Suárez Lionel Messi La Liga Ivan Rakitic

La Liga: a Real Madrid nagyon nehezen gyűrte le az Huescát

2019-03-31 22:39:14

A már tulajdonképpen csak a bajnoki ezüstéremért harcoló Real Madrid nagyon nehezen, 3–2-re győzte le odahaza a kiesés elől menekülő Huescát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 29. fordulójának utolsó mérkőzésén.